Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Reality - nehnuteľnosti

TOP ponuka
Aktuálna ponuka

Články

Nové rodinné domy v zariadení sociálnych služieb v Okoči 2.10.2023

Nové rodinné domy v zariadení sociálnych služieb v Okoči

Klienti zariadenia sociálnych služieb v Okoči môžu prijímať služby spojené so sociálnou starostlivosťou v komfortnejšom rodinnom p ...

V priemyselnom parku vo Vrábľoch vyrastú 2 nové ha...

Viac ako 20-ročná industriálna zóna sa rozrastá. Priemyselný park vo V ...

Ropná rafinéria v Chang-čou sa premení na udržateľ...

Trend premeny niekdajších priemyselných zón na moderné mestské štvrte ...

Bývalý internát v Kremnici sa premení na nájomné b...

Spojená škola internátna v Kremnici v súčasnosti využíva na ubytovanie ...

Reality server s čerstvou ponukou nehnuteľností z celého Slovenska, ČR a EÚ. Najširšia ponuka inzercie nehnuteľností, prenájom, dopyt, byty, domy, rodinné domy, pozemky, objekty či priestory na podnikanie na najväčšom a najnavštevovanejšom portáli na slovenskom internete.