Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Reality - nehnuteľnosti

TOP ponuka
Aktuálna ponuka

Články

Podlahové kúrenie s minimálnym navýšením podlahy 15.5.2024

Podlahové kúrenie s minimálnym navýšením podlahy

Chceli by ste mať vo svojej domácnosti podlahové kúrenie, no nemôžete si dovoliť navýšenie podlahy? Pripravili sme pre vás porovna ...

5 originálnych okrúhlych domov zo zámoria...

Okrúhly tvar domu ponúka niekoľko plusov. Domy s takýmto dizajnom nepl ...

Arény, v ktorých sa odohrajú MS v hokeji 2024...

Do začiatku hokejového šampionátu ostávajú posledné hodiny. Hokejová š ...

Vsetín otvára zrekonštruovanú železničnú stanicu...

Prvá fáza prestavby železničnej stanice vo Vsetíne je na konci. Výsled ...

Reality server s čerstvou ponukou nehnuteľností z celého Slovenska, ČR a EÚ. Najširšia ponuka inzercie nehnuteľností, prenájom, dopyt, byty, domy, rodinné domy, pozemky, objekty či priestory na podnikanie na najväčšom a najnavštevovanejšom portáli na slovenskom internete.