Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Superbrands Slovakia 2019

Získali sme prestížne ocenenie

S radosťou si Vám dovoľujeme oznámiť, že značka Topreality opäť získala ocenenie

Superbrands Slovakia

Toto prestížne ocenenie udeľuje komisia expertov Brand Council zložená z profesionálov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Hodnotené sú domáce aj nadnárodné značky z hľadiska ich postavenia a významu na domácom trhu. Značka Topreality.sk bola ako jediná spoločnosť v rámci realitného sektora opätovne ocenená v rokoch 2013, 2014, 2016, 2017 a 2019.

Veríme, že toto výnimočné ocenenie je aj pre vás, našich klientov a partnerov dôkazom, že spolupráca s portálom Topreality.sk bola tým správnym rozhodnutím.

Viac informácii o Superbrands nájdete na internetovej stránke www.slovaksuperbrands.com.