Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Reality - nehnuteľnosti

TOP ponuka
Aktuálna ponuka

Články

Mesto Boskovice pripravuje rozsiahlu obnovu parku a športového areálu 29.2.2024

Mesto Boskovice pripravuje rozsiahlu obnovu parku a športového areálu

Vyše 11-tisícové mesto v Juhomoravskom kraji čaká väčší stavebný ruch. Kompetentní pracujú na prípravách realizácie niekoľkých pro ...

Podiel elektriny z obnoviteľných zdrojov energie v...

Španielsko sa nevzdáva ambície stať sa jedným z lídrov v oblasti zelen ...

Žižkovo náměstí v centre Prostějova čaká obnova...

Na Morave sa obnoví ďalšie centrum mesta. Rekonštrukčné práce sa pomal ...

Priemerná cena britských domov dosiahla medziročný...

Zlacňovanie domov vo Veľkej Británii netrvalo dlho. Po medzimesačnom p ...

Reality server s čerstvou ponukou nehnuteľností z celého Slovenska, ČR a EÚ. Najširšia ponuka inzercie nehnuteľností, prenájom, dopyt, byty, domy, rodinné domy, pozemky, objekty či priestory na podnikanie na najväčšom a najnavštevovanejšom portáli na slovenskom internete.