Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

madison

madison

3 ponuky
Prešovská 39
82108 Bratislava
(okres Bratislava II)

Sme realitná kancelária, ktorá pôsobí na slovenskom realitnom trhu už 20 rokov Zameriavame sa predovšetkým na klasické sprostredkovanie a profesionálne poradenstvo v oblasti rezidenčných nehnuteľností , svoje aktivity postupne rozširujeme aj o podnikateľské a rekreačné nehnuteľnosti Zabezpečujeme kompletný právny a administratívny servis v oblasti predaja prenájmu nehnuteľností Zaraďujeme do našej ponuky iba overené nehnuteľnosti Navrhujeme iba reálne riešenia za primeraných podmienok

Zoradiť podľa  
3 inzeráty
Zaujímavý rodinný dom pre väčšiu rodinu, veľká záhrada, vínna pivnica, altánok, .....
Nálepkova, Bernolákovo (Senec)
188 m2 870 m2
345 000 €
1 835,11 €/m2

Úplne nový 3-izbový byt - Biely kríž + terasa (+21 m2), predzáhradka (+ 73 m2), parkovacie státie
Skalická cesta, Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III)
69 m2
314 000 €
4 522,54 €/m2