Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

KNB Real Estate Agency, s.r.o.

KNB Real Estate Agency, s.r.o.

30 ponúk
Galvaniho 7
82104 Bratislava-Ružinov
(okres Bratislava II)

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava prinášajú ponuku komerčných nehnuteľnosti alokovaných v lokalite mesta Bratislava so zameraním sa na haly, sklady výrobné ako aj administratívne priestory. Naším cieľom je nielen samotná ponuka nehnuteľností ale aj vytváranie riešení priamo šité na mieru pre zákazníka s využitím našich odborných vedomostí a doterajších skúsenosti v oblasti, logistiky, skladovania, e-commerce ako aj v oblasti automotívu.

Zoradiť podľa  
28 inzerátov
Prenájom obchodného priestoru 309m² na ulici Galvaniho v meste Bratislava
Galvaniho, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
309 m2
10,50 € / mesiac
10,50 €/m2
m2
Prenájom prízemného obchodného priestoru 290m² pri OC AVION v meste Bratislava
Ivanská cesta 2, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
290 m2
4 350 € / mesiac
15,00 €/m2