Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Kaldo Real

Kaldo Real

34 ponúk
Pekárska 13
91701 Trnava
(okres Trnava)

Sme tu pre Vás, pre korektné sprostredkovanie realitného obchodu. * Naše služby → kompletný právny servis zahŕňajúci bezpečný prevod vlastníckych práv nehnuteľností: zmluvy autorizované notárom, notárska úschova, vklad na kataster → právny servis pri prenájme nehnuteľností → pomoc pri riešení financovania nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov → efektívna propagácia nehnuteľnosti v printových médiách a na realitných portáloch → individuálny prístup založený na báze profesionality a diskrétnosti → istota pre kupujúcich: všetky ponúkané nehnuteľnosti sú overené a ponúkané so súhlasom majiteľa → istota pre predávajúcich: obhliadky nehnuteľností s relevantnými klientmi a zabezpečenie skutočného vyplatenia požadovanej ceny

Zoradiť podľa  
34 inzerátov
Prenájom-1 izbový byt Kopánka
Kopánková, Trnava
480,00 € / mesiac
E
Lošonec- rodinný dom čiastočná rekonštrukcia. Exkluzívne v Kaldoreal !
Lošonec (Trnava)
217 m2 4950 m2
275 000 €
1 267,28 €/m2

Voderady- ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný  dom v centre obce.
Hlavná, Voderady (Trnava)
111 m2 533 m2
165 000 €
1 486,49 €/m2