Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Byty Miloslavov, s. r. o.

Byty Miloslavov, s. r. o.

5 ponúk
Fialková 676/17
90046 Most pri Bratislave
(okres Senec)

seriózna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá * predajom nehnuteľností * sprostredkovaním predaja nehnuteľností * sprostredkovaním právnej činnosti v oblasti realít, pri vyporiadaní BSM, podielového vlastníctva, pri dedičských konaniach Zabezpečujeme pre Vás denne a ochotne * poradenstvo v oblasti nehnuteľností ( predaj, kúpa, prenájom) * bezplatnú inzerciu nehnuteľností * výpisy listov vlastníctva a snímok z katastrálnej mapy * sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov * sprostredkovanie vypracovania geometrických plánov * sprostredkovanie hypotekárnych úverov * sprostredkovanie vypracovania kúpnych, zámenných, darovacích a iných typov zmlúv * sprostredkovanie vypracovania návrhov na vklad do katastra nehnuteľností * sprostredkovanie právneho poradenstva * prepis služieb spojených s vlastníctvom nehnuteľností /elekt.energia, plyn, komunálny odpad, zmluva o výkone správy/ * sprostredkovanie poistenia nehnuteľností * iné podľa potreby a Vášho želania

Pobočky

REALITY MILOSLAVOV,s.r.o.

Podunajská
82106 Bratislava-Podunajské Biskupice
Zoradiť podľa  
5 inzerátov
Ponúkame na predaj rodinný dom v BA - m.č. Trnávka, Rozmarínova ul.
TOP
Rozmarínová, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
250 m2 161 m2 335 m2
cena dohodou

Predaj slnečného 3 izbového bytu
TOP
Gazdovský Rad, Šamorín (Dunajská Streda)
70 m2
cena dohodou

Predaj stavebného pozemku v Alžbetinom Dvore
Bernolákova ulica, Miloslavov (Senec)
802 m2
265,00 €
m2