Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

82 ponúk
Zámocká 10
81101 Bratislava-Staré Mesto
(okres Bratislava I)

Realitná kancelária ARTHUR Real Estate Company patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti. V rámci svojho pôsobenia sa spoločnosť zameriava na predaj a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Do našeho portfólia patria: byty, domy, pozemky, kancelárie, obchodné priestory, sklady, hotely, dovolenkové nehnuteľnosti, výrobné priestory, priestory na podnikanie a nehnuteľnosti na investovanie. Spoločnosť ARTHUR Real Estate Company zabezpečuje svoje služby predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické osoby a osoby s právnou subjektivitou. Spoločnosť svojim širokým ponukovým portfóliom prechádza naprieč celým trhom s nehnuteľnosťami a poskytuje tak svojim klientom širokú a komplexnú ponuku. Pri vykonávaní svojej činnosti spolupracuje spoločnosť ARTHUR Real Estate Company s najväčšími developerskými skupinami v Slovenskej republike. V januári 2011 sa otvorením novej realitnej pobočky v nákupnom centre Aupark spoločnosť ARTHUR Real Estate Company priblížila k svojim klientom a partnerom ešte bližšie.

Zoradiť podľa  
82 inzerátov
ARTHUR - Novo zrekonštruovaná garsónka
Agátová, Bratislava-Dúbravka (Bratislava IV)
25 m2
95 000 €
3 800,00 €/m2

ARTHUR - Záhrada s celoročným užívaním v Hamuliakove
neuvedená, Hamuliakovo (Senec)
20 m2 343 m2
55 000 €
160,35 €/m2

ARTHUR - 2 izbový moderný byt v novostavbe, lokalita Karlova Ves
Námestie sv. Františka, Bratislava-Karlova Ves (Bratislava IV)
55 m2
740,00 € / mesiac
13,45 €/m2

ARTHUR - RD Jarovce s vonkajším bazénom a samostatne stojacou dvojgarážou
Kožušnícka, Bratislava-Jarovce (Bratislava V)
220 m2 800 m2
1 490 € / mesiac
6,77 €/m2