Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

106 ponúk
Zámocká 10
81101 Bratislava-Staré Mesto
(okres Bratislava I)

Realitná kancelária ARTHUR Real Estate Company patrí medzi najvýznamnejšie bratislavské realitné spoločnosti. V rámci svojho pôsobenia sa spoločnosť zameriava na predaj a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Do našeho portfólia patria: byty, domy, pozemky, kancelárie, obchodné priestory, sklady, hotely, dovolenkové nehnuteľnosti, výrobné priestory, priestory na podnikanie a nehnuteľnosti na investovanie. Spoločnosť ARTHUR Real Estate Company zabezpečuje svoje služby predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické osoby a osoby s právnou subjektivitou. Spoločnosť svojim širokým ponukovým portfóliom prechádza naprieč celým trhom s nehnuteľnosťami a poskytuje tak svojim klientom širokú a komplexnú ponuku. Pri vykonávaní svojej činnosti spolupracuje spoločnosť ARTHUR Real Estate Company s najväčšími developerskými skupinami v Slovenskej republike. V januári 2011 sa otvorením novej realitnej pobočky v nákupnom centre Aupark spoločnosť ARTHUR Real Estate Company priblížila k svojim klientom a partnerom ešte bližšie.

Zoradiť podľa  
106 inzerátov
ARTHUR - Šikovný dom v Marianke
neuvedená, Marianka (Malacky)
136 m2 109 m2 343 m2
390 000 €
2 867,65 €/m2

ARTHUR - Veľký štýlový rodinný dom v Marianke
neuvedená, Marianka (Malacky)
223 m2 162 m2 529 m2
595 000 €
2 668,16 €/m2

ARTHUR - Kancelárske priestory Jarošova
neuvedená, Bratislava-Vajnory (Bratislava III)
34 m2
580,00 € / mesiac
17,06 €/m2