Ponúkame na prenájom 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej obytnej zóne „Rezidencia pri kompe pri obci Vojka nad Dunajom. V tomto uzavretom komplexe majú rezidenti aj vlastný altánok na posedenie a dostatok priestoru pre trávenie voľnočasových aktivít.
Byt má juho – východnú orientáciu, pozostáva z troch miestností - obývacia izba spojená s kuchyňou, a dve nepriechodné izby. Z izby orientovanej na juh je východ do predzáhradky. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, závesným WC (Geberit), umývadlom so skrinkou a zrkadlom, bojlerom na ohrev teplej vody a práčkou.
Byt má rozlohu 59,94 m2 + predzáhradka s rozlohou 36 m2.
Kúrenie je v celom byte podlahové regulované v každej miestnosti, v kúpeľni je prídavný „rebríkový radiátor. Výroba teplej vody je z elektrického bojlera (80 l). V oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie a vo vyklápacích oknách sieťky proti hmyzu.
K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto (13 m2) a garáž s elektrickou bránou.
Obec Vojka nad Dunajom s bohatou minulosťou a sľubnou budúcnosťou – perla Podunajskej nížiny -sa nachádza 25 km od Bratislavy, 5 km od Šamorína a 30 km od Dunajskej stredy, je mimoriadne vyhľadávanou oblasťou pre aktívnych ľudí, keďže na nachádza v tesnej blízkosti lužných lesov, CHKO Dunajské ramená, kryštálovo čistých prírodných jazier (Šulianské a Vojčanské) vodného diela Gabčíkovo a množstvom cyklociest a vodných atrakcií. Dobrá, rýchla a bezproblémová dostupnosť do väčších miest ako Bratislava, Šamorín a Dunajská Streda. Tento obytný komplex bol vytvorený ako uzavretý areál s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí, hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu. Priamo v obci sa nachádzajú: potraviny Coop Jednota, súkromné potraviny, vinotéka s darčekovými predmetmi, lekáreň, pošta, škôlka, detské ihriská, futbalové ihrisko, pizzeria Méry aj s rozvozom, reštaurácia Csente Čárda a cukráreň - Vojkáreň s detským kútikom a požičovňou elektro-kolobežiek.
Uvedená oblasť sa slangovo nazýva aj OSTROV a je unikátnym dielom človeka a prírody, kde ho obklopujú z jednej strany starý tok Dunaja a jej prívodné ramená a z druhej strany samotné vodné dielo Gabčíkovo. Toto unikátne územie za posledných 20 rokov ešte neprešlo veľkými zmenami ako satelity v okolí Bratislavy.