Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Urbanreal realitná kancelária

Urbanreal realitná kancelária

14 ponúk
Jarková 14
08001 Prešov
(okres Prešov)

Urbanreal realitná kancelária je pre všetkých našich klientov serióznym a stabilným partnerom v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu či kúpy nehnuteľnosti akejkoľvek kategórie. Dlhoročné skúsenosti a znalosti prostredia z nás robia sprostredkovateľa, v ktorom máte istotu. Poznáme realitné prostredie, v ktorom sa pohybujeme sebaisto a sme Vám oporou pri identifikácii, výbere, nadobúdaní, alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Naše služby nekončia pri podpise kúpnej zmluvy, sprevádzame Vás ďalej pri prevzatí nehnuteľnosti, radíme Vám pri jej rekonštrukcii či následnom predaji. Urbanreal, už nemusíte hladať!

Zoradiť podľa  
14 inzerátov
Zariadený 3-izbový byt v centre Prešova na prenájom
TOP
Pavlovičovo námestie, Prešov
69 m2
700,00 € / mesiac
10,14 €/m2
E
Rodinný dom v Ľuboticiach pri Prešove na predaj
Platanová, Ľubotice (Prešov)
200 m2 92 m2 638 m2
207 900 €
1 039,50 €/m2