Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

BYTOČ, spol. s r.o.

BYTOČ, spol. s r.o.

29 ponúk
Sklenárova 4
82109 Bratislava II
(okres Bratislava II)

Predaj, prenájom a kúpa: bytových priestorov, rodinných domov, administratívnych priestorov, obchodných a skladových priestorov, pozemkov chát, garáží a iných objektov. Pri poskytovaní služieb realizujeme nielen samotnú činnosť prenájmu alebo predaja, poskytujeme aj priamo nadväzujúce služby (poradenstvo, právne ošetrenie prípadu, poradenstvo v oblasti dane z prevodu...). Dovoľujeme si upozorniť na vlastnú pridruženú právnu kanceláriu, ktorá je zárukou bezpečnosti akéhokoľvek prevodu vlastníctva, nájmu, prípravy zmlúv a iných úkonov. O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj fakt, že sme jedným zo zakladajúcich členov Národnej asociácie realitných kancelárií (NARSK), čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných subjektov.

Zoradiť podľa  
29 inzerátov
BYTOČ RK - rodinný dom Lamač - Cesta na Klanec
Bratislava-Lamač (Bratislava IV)
130 m2 190 m2 280 m2
550 000 €
4 230,77 €/m2

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY
Trnavská cesta, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
68 m2
850,00 + 190,00 € / mesiac
12,59 €/m2
E