Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

BYTOČ, spol. s r.o.

BYTOČ, spol. s r.o.

31 ponúk
Sklenárova 4
82109 Bratislava II
(okres Bratislava II)

Predaj, prenájom a kúpa: bytových priestorov, rodinných domov, administratívnych priestorov, obchodných a skladových priestorov, pozemkov chát, garáží a iných objektov. Pri poskytovaní služieb realizujeme nielen samotnú činnosť prenájmu alebo predaja, poskytujeme aj priamo nadväzujúce služby (poradenstvo, právne ošetrenie prípadu, poradenstvo v oblasti dane z prevodu...). Dovoľujeme si upozorniť na vlastnú pridruženú právnu kanceláriu, ktorá je zárukou bezpečnosti akéhokoľvek prevodu vlastníctva, nájmu, prípravy zmlúv a iných úkonov. O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj fakt, že sme jedným zo zakladajúcich členov Národnej asociácie realitných kancelárií (NARSK), čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných subjektov.

Zoradiť podľa  
31 inzerátov
BYTOČ RK - predaj 3-izb. bytu v TOP Lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY
TOP
Trnavská cesta, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
68 m2
245 000 €
3 629,63 €/m2

BYTOČ RK – predaj 3-izb byt v TOP lokalite BA-Ružinov – Komárnická ul. BA
Komárnická, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
62 m2
189 000 €
3 038,59 €/m2