Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
103 673
Reg. kancelárií
11 507
Reg. užívateľov
112 694
Fanúšikov
52 554

 

Vila a dom s 2 garážou

  • Cena cena dohodou
  • LokalitaMiloslavov
  • Aktualizácia6.12.2018 23:25:49
  • Identifikačné číslo:127645
  • Úžitková plocha530 m2
  • pozemok2100 m2
  • Kategória Rodinný dom / Predaj
  •   www.topreality.sk/id6699921

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj:

- dom je riešený ako dvojgeneračný rodinný dom. Na poschodí je 2 a pol izbový byt so samostatným vchodom do domu z bočnej ulice. Na prízemí sa nachádza 4 izbový byt s halou a zimnou záhradou, so samostatným vchodom a vstupom do domu cez záhradu z Hlavnej ulice. Oba byty sú prepojené cez halu dverami. Toto komunikačné prepojenie je možné uzamknúť a zvukotesne uzatvoriť, alebo zrušiť. Z haly sa dostaneme schodiskom do podzemných priestorov kde je kotolňa, skladové priestory a bytový priestor pre fitnes, alebo domáce práce. Dom je vykurovaný plynovým kotlom a solárnym trubicovým kúrením. Podzemnou chodbou sa dostaneme do podzemia druhého domu a garáží. V jeho spodnej časti sa nachádzajú priestory pripravené pre 3 izbový byt, zatiaľ sú používané ako skladové. V prízemí je 2 garáž, kúpeľňa s WC a letná kuchynka, kde je aj vykurovanie pre dom samostatným plynovým kotlom. Na poschodí sa nachádza 2 izbový byt s balkónom, so samostatným vchodom z bočnej ulice.
Vila - byt na poschodí /108m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Na prízemí sa nachádza predsieň s chodbou, cez ktorú sa dostaneme k miestnosti vhodnej pre pračku, alebo malú pracovňu. Schodiskom prichádzame na poschodie kde je menšia miestnosť vhodná ako spálňa, pre oddych, deti, alebo návštevy, ďalej šatník, WC a kúpeľňa. Cez chodbu prichádzame do obývačky s kuchyňou a jedálňou so vstupom na terasu 48 m2 s výhľadom na záhradu a jazierko. Z terasy je vstup do vežičky s využitím ako salónik, fajčiareň, alebo sušenie bielizne, odkiaľ môžeme zísť schodiskom priamo do záhrady. Druhý vstup z obývačky je do spálne s balkónom 8m2. Vila - byt prízemie /147 m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z Hlavnej ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Vchádzame bočným vstupom do predsiene s chodbou, cez ktorú sa dostaneme do haly. V pravo sa ide do obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu do záhrady. Z haly za obývačkou doprava prichádzame do izby, teraz pracovne. Vedľa je malá izba -šatník a za ňou zimná záhrada s výstupom na chodník do záhrady. Z haly za obývačkou doľava je toaleta a kúpeľňa. Na ľavo z haly sa dostávame do spálne s výhľadom na jazierko za ktorou je prechod do horného bytu. Otvorením vedľajších dverí sa dostanete schodiskom do podzemných priestorov skladu, izby, kotolne a chodby vedúcej do domu s 2 garážou. Vedľa pri vstupe do vchodových dverí je ešte malá miestnosť pre ukladanie záhradného náradia.
Dom s 2 garážou, 2 izbový byt /58 m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice. Na prízemí je malá predsieň pokračujúca chodbou so schodiskom na poschodie. Hore prídeme do priestrannej obývačky s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývačky je vstup do kúpeľne a vedľajšej spálne s výstupom na balkón. Na prízemí je 2 garáž, so samostatným zadným vchodom do pripravovanej letnej kuchyne, za ktorou sa nachádza toaleta s kúpeľňou a plynový kotol pre dom. V spodnej časti domu sú priestory pre 3 izbový byt, cca. /90m2/ s oknami na juhozápadnú stranu s anglickým dvorcom. Zatiaľ slúžia ako skladové. Podzemnou chodbou v prípade nepriaznivého počasia je možné prejsť do priestorov vily. Stavby a architektúra sú navrhnuté a zosúladené s oplotením a vstupmi v naviazanosti na komunikácie tak, aby vyhovovali potrebám pre viac člennú rodinu na oddych, hospodárske práce a podnikateľskú činnosť. K objektom patrí udržiavaná záhrada s trávnikom s vybudovaným závlahovým systémom a jazierkom, pod ktorým je podzemná miestnosť 32m2 s vlastným zdrojom pitnej vody pre dom a záhradu. Používa sa ako vináreň a na chladenie nápojov, uskladnenie zeleniny a potravín. Na pozemku je 7 parkovacích miest z toho 2 garážové. Celková podlahová plocha je 530m2. Ponúkať nehnuteľnosť je možné aj ako 2 samostatné objekty s pozemkami, ktorých výmera je cca. 0,21ha. 
Popis lokality . Kompletná občianska vybavenosť / wellnes, posilňovňa, reštaurácia, potraviny, škola, škôlka, lekár, vlakové a autobusová spojenie 3min. od domu/. Celý komplex la je zariadený, udržiavaný aj s parkom a záhradou. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 830 518 alebo spanurova@apollo.house

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti)
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Viac nehnuteľností nájdete na www.apollo.house
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903/830 518Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Senec
cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy Senec
cena dohodou
Orná poda Senec
cena dohodou


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

November 20157 828,56€/m2
November 20161 140,43€/m2-85,43 %
November 20171 296,80€/m2+13,71 %
November 20181 141,42€/m2-11,98 %
Územný plán obce MiloslavovUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Miloslavov na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu

Apollo House s.r.o.
Apollo House s.r.o.
Záhradnícka 72
Bratislava

Registrovaný na TopReality.sk
od 19.11.2014
Nikola Špaňúrová, RSc.
Tel 0903 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Overená realitná kancelária
Člen Realitnej únie SR

Kontaktovať makléra

Na emaily odpisujeme väčšinou do niekoľkých hodín


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.