Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 925
Reg. kancelárií
11 728
Reg. užívateľov
115 194
Fanúšikov
52 554

Vidiecke panstvo pri Košiciach

 • Cena 489 000,00 EUR
 •  865,48 EUR/m2
 • Hypotéka od 1 527 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaČečejovce, časť Seleška
 • UlicaDružstevná 4
 • Aktualizácia16.7.2019 21:25:47
 • Úžitková plocha565 m2
 • pozemok4314 m2
 • Kategória Rodinná vila / Predaj
 •   www.topreality.sk/id6930008

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte svoj kúsok zeme, kde sa môže stretnúť vaša rodina zo všetkých strán, alebo miesto, kde máte poruke svoje podnikateľské aj rodinné sídlo, máme pre vás novú usadlosť. Kúsok od Košíc, na pokojnom tichom mieste, s obrovskou záhradou, brezovým hájikom, s deviatimi izbami, jedálňou, kuchyňou a štyrmi kúpeľňami. Nech sa páči, vstúpte do panstva na Seleške!

**Epická usadlosť pri metropole východu
Stavba, ktorá pôvodne slúžila ako základná škola dostala nový dych po rozsiahlej rekonštrukcii ukončenej v roku 2012. Aj samotné okolie tvorené udržiavanou zeleňou, jazierkom a majestátnou príjazdovou cestou napovedá, že ide skutočne o panstvo na úrovni.

**Lokalita - Seleška (20min od Košíc)
Seleška je ideálna lokalita pre ľudí, ktorí majú radi pokoj. Nachádza sa za Čečejovcami, do 25 km od metropoly východu. Bola založená v 14. storočí ako vinohradnícka usadlosť. Dokonca aj jej pôvodne maďarský názov je odvodený od slova „szőllős“, čo v preklade znamená vinice. Samotná obec Čečejovce disponuje plnohodnotnou občianskou vybavenosťou.

**Dispozícia
Dom je riešený ako samostatne stojaci objekt čiastočne podpivničený s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Má 9 priestranných miestností s príslušenstvom, ktoré ponúkajú štedrý priestor aj pre náročného klienta.

**Nadčasové prevedenie s dôrazom na funkčnosť
Rozsiahla prestavba domu prebiehala v rokoch 2003 až 2012, čomu zodpovedá nadčasové prevedenie kúpeľní, schodíšť, väčšiny podláh aj exteriérovej časti. Nie je potrebná rozsiahla rekonštrukcia. Postačí vymaľovať, prípadne zariadiť niektoré miestnosti podľa svojho vkusu.

**Samostatná štvorgaráž
Stavba samostatne stojacej garáže je vhodná pre štyri osobné motorové vozidlá. Vstup do garáže je možný priamo z ulice cez vlastný vjazd spevnenej travertínovej plochy z južnej strany a tiež z nádvoria zo západnej strany. Objekt nie je podpivničený, je jednopodlažný s pôjdom.

**Susedia
Niekedy je na nezaplatenie susedov nemať. Tu ich síce máte, no nie sú tak blízko, aby ste mohli cítiť obmedzenie vášho súkromia a pokoja.

**Majordóm
Usadlosť na Seleške si pýta svojho správcu. Nájsť však niekoho spoľahlivého, kto sa postará o všetko okolo domu, záhrady, kuchyne, dozrie na deti a postará sa aj o zábavu vašich hostí... veru nemusí byť ľahké. Ak by ste chceli, poznáme ideálneho kandidáta - opýtajte sa nás ;)

**Príďte na návštevu
Máte reálny záujem o panstvo a chceli by ste si ho prísť pozrieť aj naživo? OK, pozývame vás aj na dobrú kávu ;)

Ďalšie vlastnosti nehnuteľnosti

Video

 


Zväčšiť mapu


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Jún 20160,00€/m2
Jún 20170,00€/m2
Jún 20180,00€/m2
Jún 20190,00€/m2
Územný plán obce ČečejovceUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Čečejovce na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu

Jana Sabolová - zástupca majiteľa
tel 0905 230 123


Kontaktovať predávajúceho


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.