Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 787
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

Terasa Lavande

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 135.676,00 EUR
  • Lokalita:Záhřebská 562/41, Praha 2
  • Aktualizácia:9.7.2018 15:40:08
  • Stav:Vo výstavbe
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Projekt v Záhrebskej ulici je inšpirovaný hlavným mestom a srdcom Chorvátska. Svoje meno získal po vôňi levandule, kráľovnej všetkých bylín, tvoriacej rozsiahle polia na území tejto slnkom zaliatej krajiny. Modrá levanduľová záplava na Vás zapôsobí ako osvieženie východného Stredomoria. Od 80. rokov 19. storočia stavebný ruch výrazne vzrástol, mesto sa vo vymedzenom priestore rýchlo rozširovalo, pribúdali nové ulice, námestia a s nimi aj ich pomenovanie.
Bytový dom s novorenesančnou fasádou sa už od svojej pôvodnej výstavby z 2. polovice 19. storočia nachádza na jednej z najžiadanejších adries samotného hlavného mesta. Vinohrady sú veselé a spoločenské, ale aj tiché a skryté. Nadštandardne rekonštruované byty ponúkajú vďaka spojeniu príjemného kľudného bývania s atraktívnou lokalitou, kde nájdete nespočetné množstvo obchodov, útulných kaviarní a reštaurácií, jedinečnú a neopakovateľnú investíciu. Teraz sa aj Vy môžete obklopiť luxusom vychádzajúcim z precíznej práce developera a ťažiť z výhod ideálnej polohy priamo v centre Prahy.

Popis lokality:

Grébovka alebo Havlíčkové sady, zelená perla Kráľovských Vinohrad priamo nabáda k prechádzke, posedeniu na slniečku, športovej aktivite, či rozprávanie se a piknikovanie s priateľmi.
Toto krásne miesto takmer v centre Prahy máte možnosť vďaka pešej dostupnosti od rezidencie navštevovať dennodenne. Neďaleké Náměstí Míru, ktorého vnútorná časť je upravená ako park a je dejiskom rôznorodých kultúrnych, spoločenských i gastronomických podujatí, a predovšetkým hojne navštevovaných tradičných Veľkonočných a Vianočných trhov, zaisťuje excelentnú dopravnú dostupnosť a občiansku vybavenosť akú si len viete predstaviť.

Územný plán obce Praha 2

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

Acord Invest
ulice Karla Engliše 3221/2
Praha 5
Realitný maklér:
Andrea Vaculíková
tel +420737333331mail prodej@acordinvest.czweb www.acordinvest.cz

Správa predajcovi