Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 753
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

Steffany´s Court

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 134.905,00 EUR
  • Lokalita:Štěpánská 1742/27, Praha 1
  • Aktualizácia:9.7.2018 15:03:19
  • Stav:Vo výstavbe
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Nárožný dom s nádhernou neorenesančnou fasádou prekvapuje dômyselnosťou a komplikovanosťou architektonických prvkov. Je skutočnou pýchou remeselníkov svojej doby, ktorých zručnosť a dôvtip máme možnosť obdivovať aj dnes.
Dom je poctou ženskosti a nesie ženské meno Steffany´s Court. Aj vy máte možnosť vlastniť kus tohto neoceniteľného dedičstva dávnych časov, ktoré bude hovoriť ďalej k nasledujúcim generáciám.
Spojenie historickej krásy s luxusom modernej rekonštrukcie z nej robí neopakovateľnú investíciu pre najnáročnejšiu klientelu. Atraktivita lokality a úchvatná komplikovanosť architektúry dávajú vzniknúť jedinečnému projektu, ktorý vo svojich storočných múroch skrýva delikátne rekonštruované priestory malometrážnych bytov, kancelárií, predajní a reštaurácie.
Dom je vďaka svojej ideálnej polohe v centre Prahy vedľa Václavského námestia, avšak v pokojnej ulici Štěpánská ideálnou komoditou pre tých, ktorí vedia oceniť luxus a chcú ho dopriať sebe a svojim deťom.

Popis lokality:

V okolí Steffany Court nájdete všetko, čo môže aj ten najnáročnejší klient potrebovať. Shopping, kultúru, divadlá, galérie, vyhlásené reštaurácie a nočné kluby, kaviarne a bezpočet športových možností. Milióny aktivít pre deň i noc.
Alebo tiež tu môžete utíšiť svojho ducha, nechať sa zaplaviť mocnou mágiou storočného pomníka dávnych dôb a ucítiť tak tep srdca nášho hlavného mesta.
Dom sa nachádza strategicky medzi stanicami metra Můstek, Múzeum a Karlovo námestie, odkiaľ sa prepravíte kamkoľvek po Prahe. Niekoľko minút pešej chôdze od slávnych pražských pamiatok Staromestské námestie, Novomestská radnica, Prašná brána a Vyšehrad, Pražský hrad a Petřín sú tiež na dohľad. V okolí nájdete skrátka všetko!

Územný plán obce Praha 1

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

Acord Invest
ulice Karla Engliše 3221/2
Praha 5
Realitný maklér:
Andrea Vaculíková
tel +420737333331mail prodej@acordinvest.czweb www.acordinvest.cz

Správa predajcovi