Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 742
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

SIGMA PLAZA

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 110.927,00 EUR
  • Lokalita:Petrská 1166/33, Praha 1
  • Aktualizácia:9.7.2018 15:15:05
  • Stav:Vo výstavbe
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Aj vy môžete vlastniť kúsok histórie postavenej rukami našich predkov pred viac ako 100 rokmi priamo v centre hlavného mesta Prahy. Predstavujeme nový projekt Sigma Plaza!
Tento originálny projekt je zložený z dvoch neprepojených budov A - vchod z Petrské ulice a B - vchod z Putovej ulice, ktoré spolu tvoria samostatný, architektonicky hodnotný blok obklopený zo štyroch strán ulicami Petrská, Starková, Půtova a Klimentská.
Históriu a architektúru s citom pri rekonštrukcii kombinujeme s najmodernejšími technológiami a materiálmi. Hlavný dôraz kladieme na kvalitu materiálov a prác spojenú so štýlom a zachovaním mocného kúzla, ktoré na Vás dýchne z každého pôvodného múru.
Pri rekonštrukcii objektu sa vždy snažíme zachovať všetky historické umelecké prvky. Ak sa to vzhľadom na ich stav už nedá, zamieňame je za nové identické repliky.
Projekt Sigma Plaza je situovaný v samotnom centre mesta, v ťažisku ruchu a všetkého diania, v samom srdci nášho veľkomesta. Honosne sa týči vo štvrti Petrská, strategicky medzi Staromestským námestím a českou La Défense.
Nachádza sa v skvele dostupnej lokalite a ponúka maximálny mestský komfort pre život či podnikanie.

Popis lokality:

Projekt Sigma Plaza je situovaný do skvele dostupnej lokality, ako verejnou dopravou, tak po vlastnej osi. Rezidencia sa nachádza v tesnej blízkosti električkových zastávok z rôznych smerov, prioritný prestupový uzol metra stanice Florenc je vzdialený pár minút chôdze, rovnako ako záchytné parkoviská z hlavného ťahu Wilsonova.
 
V okolí môžete zbierať inšpiráciu alebo užívať odpočinku v neďalekom parku Lannova, prejsť sa po nábreží Vltavy, občerstviť sa v niektorých z vyhlásených bistier a reštaurácií, využiť blízkych nákupných centier, alebo naopak vyhľadať jedinečné historické zákutia s nezameniteľným géniom loci.

Územný plán obce Praha 1

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

Acord Invest
ulice Karla Engliše 3221/2
Praha 5
Realitný maklér:
Andrea Vaculíková
tel +420737333331mail prodej@acordinvest.czweb www.acordinvest.cz

Správa predajcovi