Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 050
Reg. kancelárií
11 791
Reg. užívateľov
115 942
Fanúšikov
52 554

Rodinny dom Sereď, Svätoplukova ul.

  • Cena cena dohodou
  • LokalitaSereď
  • UlicaSvätoplukova
  • Aktualizácia11.9.2019 11:33:40
  • Identifikačné číslo:7602019
  • Úžitková plocha89 m2
  • pozemok1466 m2
  • Kategória Rodinný dom / Predaj
  •   www.topreality.sk/id6994645

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Seredi na Svätoplukovej ul.

CENA: Cena RD je od 130 000,- €, s tým že nehnuteľnosť sa riadne predá a protokolárne odovzdá (aj s právnym servisom a prepisom energií) záujemcovi ktorý ponúkne najvyššiu ponuku.

Jedná sa o jednopodlažný, čiastočne podpivničený dom so sedlovou strechou. Krov drevený, stojatá stolica, krytina strechy pálená škridla, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Dom leží na rovinatom pozemku o výmere 1466 m2 (šírka 20 m x dĺžka 73 m). Rodinný dom je napojený na uličný rozvod elektriny, mestskej vody, studničnej vody, kanalizácie a plynu. Obvodové steny sú murované z pórobetónových tvárnic. Omietky vnútorné sú pieskovo-cementové, vonkajšie omietky kamenité (brizolit) s keramickým soklom. Podlahy v nadzemnom podlaží sú pokryté v obytných miestnostiach dlážkovinou, v ostatných miestnostiach dlažba alebo PVC. Stropná konštrukcie nad pivnicou je železobetónová monolitická s rovným podhľadom, nad nadzemným podlažím drevená trámová s rovným podhľadom ukončená pieskovo-cementovou omietkou. Okná sú pôvodné drevené bez izolačného skla, interiérové dvere drevené rámové, vstupné dvere drevene. Ohrev TÚV je samostatným plynovým kotlom, a vykurovanie je riešené plynovým kotlom s rozvodom do plechových radiátorov. Rozvod vody je pozinkovanými rúrami. Elektroinštalácia je pôvodná 220/380 V. Schody do nadzemného podlažia sú betónové s dlažbou. Pivnica je prístupná schodiskom umiestneným zo zadku domu. Vek stavby potvrdený rozhodnutím o pridelení súp. čísla je z roku 1966. Obytná časť pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyňa, dve nepriechodné izby, jedna priechodná izba, komora a kúpeľňa s WC. 

Dispozične pozostáva:

obytná časť: vstupná chodba, dve samostatné izby, jedna priechodná izba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC a schodisko / rebrík na povalu. Podlahová plocha obytnej časti podľa nameraných hodnôt je cca 89 m2.

pivničné priestory: samostatný vstup z boku RD, jedna priechodná miestnosť a dve samostatné miestnosti. Podlahová plocha podľa nameraných hodnôt je cca 44 m2.

Na pozemku sa nachádza studňa a samotatne stojaca garáž.

Nakoľko má pozemok dostatočnú rozlohu (šírka 20 m x dĺžka 73 m), dá sa zadná časť pozemku využiť na výstavbu ďalších rodinných domov – podľa platného ÚPN mesta Sereď je v tejto lokalite povolená výstavba rodinných domov vo vnútro bloku s podmienkou sprístupnenie vnútro blokovou komunikáciou.

Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžte vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Ďalšie vlastnosti nehnuteľnosti

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Pozemok pre rodinné domy Galanta
cena dohodou
Polyfunkčný objekt Galanta
cena dohodou
Priemyselná zóna Galanta
cena dohodou


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

August 2016645,68€/m2
August 2017664,34€/m2+2,89 %
August 2018839,35€/m2+26,34 %
August 20194 894,72€/m2+483,15 %
Územný plán obce SereďUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Sereď na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Ing. Jonáš Irsák - WINGSreality
Námestie republiky 4466/11
Sereď

Registrovaný na TopReality.sk
od 29.09.2011
Ing. Jonáš Irsák
Tel 0950 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Overená realitná kancelária
Člen Realitnej únie SR

Kontaktovať makléra

Na emaily odpisujeme väčšinou do niekoľkých minút


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.