Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 742
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

RIF - Pod kaštieľom Špačince

Rodinné domy Predaj
  • Cenaod 159.990,00 EUR
  • Lokalita:Hospodárska ulica, Špačince
  • Aktualizácia:22.4.2019 09:32:09
  • Stav:Vo výstavbe
  • Výmera:od 442 m2 do 517 m2
  • Kategória:Rodinné domy / Predaj

Popis projektu

Nová rezidenčná štvrť so zástavbou deviatich samostatne stojacich rodinných domov v Špačinciach bude situovaná v pokojnej časti obce v blízkosti Krupského potoka, s vlastnou prístupovou cestou. Neďaleko plánovaného projektu sa nachádza centrum obce s kvalitnou občianskou vybavenosťou. Výstavba v tomto čase už prebieha, momentálne hrubé stavby na 6 rodinných domoch.

Popis lokality:

Nová lokalita s názvom „Pod kaštieľom“ situovaná medzi ulicami Poštová, Pod kaštieľom a Hospodárska ponúkne tiché prostredie. Bývanie bude vhodné najmä pre mladé rodiny, ktoré hľadajú vyšší štandard, pokoj a väčšie súkromie. Rezidenčná štvrť bude mať vlastnú prístupovú cestu. V tomto období prebiehajú stavebné konania týkajúce sa začatia výstavby, ktorá by mala byť zahájená ku koncu augusta. „Rodinné domy s rozlohou 110 m2 budú prispôsobené požiadavkám klientov. Materiál, z ktorého bude dom postavený i prevedenie interiéru je možné prispôsobiť podľa individuálnych potrieb. Dom ponúkne budúcim majiteľom vlastné parkovacie miesto a záhradu. Cena štandardného holodomu bude 175 000 eur s DPH,“ uviedla realitná kancelária RIF, výhradný predajca novostavieb.

Realizáciu zabezpečuje spoločnosť Arcus Signum, s. r. o., stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva.

Deväť samostatne stojacich rodinných domov v nadštandardnom prevedení sa bude nachádzať neďaleko centra obce s výbornou občianskou vybavenosťou. Od lokality „Pod kaštieľom“ budú obchody a pošta vzdialené len 500 m a škola s materskou školou 1 km.

Územný plán obce Špačince

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

RIF - realitná kancelária
Dolné Bašty 3/A
Trnava
Realitný maklér:
Andrej Antal
tel 0911870781mail andrej.antal@rif.skweb rif.sk

Správa predajcovi