Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Zv - Real, spol. s r.o.

Zv - Real, spol. s r.o.

8 ponúk
Kozačeka 6
96001 Zvolen
(okres Zvolen)

Zv – Real, spol. s r.o. je realitná kancelária s pôsobnosťou na Slovensku od roku 2000, ktorá má na trhu bohaté skúsenosti a tento rok oslávi 18. výročie od založenia spoločnosti. Po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov rôznych druhov nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme profesionálne služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu na celom území Slovenskej republiky. Okrem služieb zabezpečujeme aj realitný servis, ktorý zahrňuje poradenstvo pri predaji, pomoc pri vypracovaní kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv či znaleckých posudkov. Pri predaji, kúpe a prenájme automaticky zabezpečujeme právne služby a taktiež vydávame potvrdenia pre dedičské konania. Svoje realitné aktivity, služby a hlavne skúsenosti v predaji, kúpy a prenájmu neponúkame len na území Slovenskej republiky, ale svoju pôsobnosť rozširujeme o Egypt, kde zabezpečujeme celkové naše služby pre Slovenských, Českých, Nemeckých a Anglických klientov.

Pobočky

Zv - Real, spol. s r.o.

Kozačeka
96001 Zvolen
Zoradiť podľa  
8 inzerátov
Na predaj Dvojgeneračný dom Bzovík
Bzovík (Krupina)
200 m2 100 m2 1160 m2
175 000 €
875,00 €/m2

Ponúkame apartmánovú Vilku v Zanzibare
Zanzibar, Tanzánia
40 m2 70 m2
85 000 €
2 125,00 €/m2