Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

V2 real estate s.r.o.

V2 real estate s.r.o.

168 ponúk

Ponúkame vám profesionálny, osobný prístup a kvalitu v zabezpečení vašich potrieb. Náším cieľom je spokojný klient. Našim klientom poskytujeme kompletné služby na trhu s nehnuteľnosťami, ako aj administratívne a právne služby. Poskytujeme komplexné služby v oblasti finančného a hypotekárneho poradenstva, spolupracujeme s s naším finančným špecialistom v oblasti na poskytovania úverov. Túto službu Vám poskytneme bezplatne. Vaše financovanie vyriešime komfortne, profesionálne a rýchlo.

Zoradiť podľa  
168 inzerátov
NA PREDAJ - 3IZ BYT PARKOVÁ ulica, GALANTA
Parková, Galanta
53 m2
109 900 €
2 073,58 €/m2