Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

TOREA reality, s.r.o

TOREA reality, s.r.o

10 ponúk
M. R. Štefánika 33
90201 Pezinok
(okres Pezinok)

Na realitnom trhu pôsobím už od roku 1997. Zameriavam sa na okres Pezinok, som tu doma. V mojej ponuke sa však častokrát objavia aj nehnuteľnosti v iných častiach Bratislavského či Trnavského kraja. Svojich klientov prevediem celým procesom predaja a kúpy a zabezpečím, že všetko prebehne k spokojnosti a bezpečnosti všetkých zúčastnených strán. Som finančým agentom registrovaným v Národnej Banke Slovenska a zároveň sprostredkovateľom úverov spoločnosti INSIA, vďaka čomu Vám viem poskytnúť aj kvalitné finančné poradenstvo. Spolupracujem s kvalifikovaným súdnym znalcom a zmluvný servis, ktorý spolu s advokátskou kanceláriou ponúkam, je overený vyše 20-timi rokmi praxe. Aký prínos vidím vo svojej práci a ako to vnímajú moji klienti si môžte pozrieť v tomto videu: https://youtu.be/pETfziLrH6M

Pobočky

TOREA reality, s.r.o

M. R. Štefánika 33
90201 Pezinok
Zoradiť podľa  
10 inzerátov
TOREA - 3i BYT 77m2, 2x BALKÓN, HROZNOVÁ ul., PEZINOK
TOP
3D
Hroznova, Pezinok
80 m2
184 900 + 199,00 €
2 310,96 €/m2

TOREA - POZEMOK NA PREDAJ - MODRA - PRÍRODA AJ CENTRUM NA DOSAH
Video
TOREA - REZERVOVANÝ - VEĽKÝ RD V POKOJNEJ LOKALITE - MUŠKÁT, PEZINOK
Video
3D
TOREA - PRENÁJOM OBJEKTU REŠTAURÁCIE - VINOSADY, OKRES PEZINOK
Video
Školská, Vinosady (Pezinok)
236 m2 118 m2 400 m2
2 000 + 680,00 € / mesiac
8,47 €/m2
E
TOREA - 4i RODINNÝ DOM S OBCHODNÝMI PRIESTORMI - GRINAVA, PEZINOK
Video
3D