Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.

Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.

6 ponúk
Palisády 31
81106 Bratislava-Staré Mesto
(okres Bratislava I)

Počas svojho dlhoročného pôsobenia v oblasti realít bolo vždy pre SSDZ, a.s. prioritou poskytovať nadštandardné služby založené na spoľahlivosti, korektnosti, dôvere a odbornosti. Naša spoločnosť kladie veľký význam aj na individuálny prístup ku každému klientovi. Naše klientské centrum je dynamický tím profesionálov, ktorý pozná potreby klientov a vie im tak poskytnúť maximálny komfort. Naše medzinárodné renomé ako aj všeobecná spokojnosť klientov sú zárukou, že naša spoločnosť je tou správnou voľbou pri výbere dôveryhodného a seriózneho partnera, s pomocou ktorého budú Vaše požiadavky spoľahlivo naplnené na vysokej profesionálnej úrovni. Tradícia – kvalita – spoľahlivosť predstavujú pre SSDZ, a.s. tri základné piliere, na ktorých stoja všetky naše obchodné vzťahy a záväzky a sú samozrejmosťou pre výkon a pôsobenie našej spoločnosti aj do budúcna.

Pobočky

Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.

Palisády
81106 Bratislava-Staré Mesto
Zoradiť podľa  
6 inzerátov
Prenájom veľkého 4-izbového bytu BEZ PROVÍZIE
TOP
Údolná, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
199 m2
1 999 + 400,00 € / mesiac
10,05 €/m2
E
Prenájom 4-izbového bytu so záhradkou BEZ PROVÍZIE
Čmeľovec, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
128 m2 41 m2
1 150 + 400,00 € / mesiac
8,98 €/m2
E
3 izbový byt na prenájom na Rázusovom nábreží
Rázusovo nábrežie, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
90 m2
1 800 + 200,00 € / mesiac
20,00 €/m2
E
Prenájom nebytového priestoru v blízkosti hradu
3D
Hummelova, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
98 m2
899,00 + 350,00 € / mesiac
9,16 €/m2
E