Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

RoWe Services, spol. s r.o.

RoWe Services, spol. s r.o.

2 ponuky
Budatínska 1
85105 Bratislava-Petržalka
(okres Bratislava V)
  • +421 905 477 843

Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 2006. Špecializujeme sa najmä na prenájom a predaj bratislavských nehnuteľnosti a v tomto segmente máme bohaté zručnosti a skúsenosti. Prenajímateľom poskytujeme Správu nehnuteľnosti pri prenájme, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme krátkodobý (6-12 mesiacov) alebo dlhodobý prenájom nehnuteľnosti, pričom prenajímateľ nájomnú zmluvu podpisuje s realitnou kanceláriou, ktorá je garantom celého zmluvného vzťahu. Podnájomcom z nášho portfólia ponúkame iba pekné nehnuteľnosti nachádzajúce sa v atraktívnych lokalitách, spĺňajúce požiadavky súčasného realitného trhu. Pri zariaďovaní akceptujeme individuálne potreby podnájomníkov a mnohokrát akceptujeme ich požiadavky na zmenu dispozičného riešenia hnuteľných vecí. Podnájomníci u nás získajú taký servis, aký si za svoje peniaze naozaj zaslúžia! Zoznámte sa s výhodami, ktoré vám ponúkame. www.roweservices.eu

Pobočky

Realitná agentúra RoWe Services, spol. s r.o.

Budatínska 1
85101 Bratislava
Zoradiť podľa  
2 inzeráty
PRENÁJOM: 1 izb. byt, Muškátová ul. 36, Ružinov, Bratislava II
Video
Muškátová, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
37 m2
550,00 € / mesiac
14,86 €/m2
E
PRENÁJOM: 3,5 izb. byt, Vajnorská ul. č. 67, oproti nákupnému centru VIVO, Bratislava III
Video