Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

RoWe Services, spol. s r.o.

RoWe Services, spol. s r.o.

5 ponúk
Budatínska 1
85105 Bratislava-Petržalka
(okres Bratislava V)
  • +421 905 477 843

Spoločnosť RoWe Services, spol. s r.o. je realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 2006. Špecializujeme sa najmä na prenájom a predaj bratislavských nehnuteľnosti a v tomto segmente máme bohaté zručnosti a skúsenosti. Prenajímateľom poskytujeme Správu nehnuteľnosti pri prenájme, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme krátkodobý (6-12 mesiacov) alebo dlhodobý prenájom nehnuteľnosti, pričom prenajímateľ nájomnú zmluvu podpisuje s realitnou kanceláriou, ktorá je garantom celého zmluvného vzťahu. Podnájomcom z nášho portfólia ponúkame iba pekné nehnuteľnosti nachádzajúce sa v atraktívnych lokalitách, spĺňajúce požiadavky súčasného realitného trhu. Pri zariaďovaní akceptujeme individuálne potreby podnájomníkov a mnohokrát akceptujeme ich požiadavky na zmenu dispozičného riešenia hnuteľných vecí. Podnájomníci u nás získajú taký servis, aký si za svoje peniaze naozaj zaslúžia! Zoznámte sa s výhodami, ktoré vám ponúkame. www.roweservices.eu

Pobočky

Realitná agentúra RoWe Services, spol. s r.o.

Budatínska 1
85101 Bratislava
Zoradiť podľa  
5 inzerátov
PREDAJ: 2 izb. byt, Mlynská ul. 4/A, Stupava, Malacky - TOP PONUKA
Video
PRENÁJOM: 1 izb. byt, Šusteková ul., Petržalka, Bratislava V
Video
Šustekova, Petržalka (Bratislava V)
43 m2
450,00 € / mesiac
10,47 €/m2
E
PRENÁJOM: 3 izb. byt, Slávičie údolie 41, Staré Mesto, Bratislava I
Video
Slávičie údolie, Staré Mesto (Bratislava I)
101 m2
850,00 € / mesiac
8,42 €/m2
E
PRENÁJOM: 2 izb. byt, Ľ. Fullu 3, Dlhé Diely, BA IV - TOP PONUKA
Video
Ľudovíta Fullu, Karlova Ves (Bratislava IV)
50 m2
550,00 € / mesiac
11,00 €/m2
E
PRENÁJOM: 3 izb. byt, Čierny chodník, Vajnory, BA III - TOP PONUKA
Čierny chodník, Vajnory (Bratislava III)
62 m2
500,00 € / mesiac
8,06 €/m2
E