Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

RK Quality SC, s. r. o.

RK Quality SC, s. r. o.

52 ponúk
Lichnerova 25
90301 Senec
(okres Senec)

V SENCI pôsobiaca realitná kancelária Quality SC Vám sprostredkuje predaj, prenájom a kúpu nehnuteľnosti (byt, nebytový priestor, rodinný dom, pozemok). Hlavné lokality našej špecializácie: Senec, okres Senec, Bratislava a južné Slovensko. Praktizujeme zásadu: Kúpa a predaj nehnuteľnosti so ŽIADNYMI poplatkami pre našich kupujúcich a predávajúcich V našej seneckej realitnej kancelárii Quality SC hradíme za klientov všetky poplatky súvisiace s predajom a nadobudnutím nehnuteľnosti (či už sa jedná o spôsob úhrady kúpnej ceny hypotékou alebo vlastnými zdrojmi kupujúceho). Ušetríme Vám konkrétne tieto poplatky: - za Znalecký posudok ku kupovanej nehnuteľnosti - za všetky kolky na katastri (výber listín, zriadenie záložného práva, vklad vlastníckeho práva...) - za vinkuláciu (zablokovanie) Vašich finančných zdrojov určených na kúpu nehnuteľnosti - za kompletný právny servis (vypracovanie Kúpnej zmluvy, Návrhu na vklad, Zmluvy o zrušení alebo zriadení vecného bremena...) - za inzerciu Vašej nehnuteľnosti - za poplatky u správcu (za potvrdenie o veku bytového domu a za potvrdenie o bezdĺžnosti) - za poplatky u notára alebo na matrike (overenie podpisov predávajúceho na Kúpnej zmluve) Stačí využiť naše služby a získať tak všetko na jednom mieste a lacnejšie ako kdekoľvek inde“ Viac na www.NehnutelnostiSenec.sk Kancelária RK Quality SC je pre Vás otvorená: Pondelok - Piatok od 9.00 do 18.00 Nájdete nás na adrese: Lichnerova ul. č. 25 v SENCI (pešia zóna - v obchodnom centre KOCKA - prízemie)

Zoradiť podľa  
52 inzerátov
Obec Veľký Biel - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ  Rodinný dom vhodný aj na podnikanie
Veľký Biel - Železničná, Senec
130 m2 528 m2 887 m2
230 000 €
1 769,23 €/m2

okr. Senec - Bernolákovo - NA PREDAJ rodinný podpivničený dom so záhradou
Bernolákovo - Poľovnícka, Senec
124 m2 697 m2
280 000 €
2 258,06 €/m2

okr. SENEC - Hrubá Borša - na predaj 2 izbový byt s vlastným kúrením
Hrubá Borša - Školská, Senec
55 m2 55 m2
120 000 €
2 187,78 €/m2

okr. Senec - Bernolákovo - NA PREDAJ rodinný podpivničený dom so záhradou
Poľovnícka, Bernolákovo (Senec)
124 m2 697 m2
280 000 €
2 258,06 €/m2