Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.

57 ponúk
Horná 65A
97401 Banská Bystrica
(okres Banská Bystrica)

Naša spoločnosť vznikla transformovaním z pôvodnej obchodno-realitnej spoločnosti už v roku 1991 na čisto realitnú spoločnosť, a od roku 1996 pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. sídli a podniká na jednom mieste ako: developerská, sprostredkovateľská a správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. Naše portfólio spravovaného majetku už presiahlo 15-ku polyfunkčných objektov (prevažne v centre miest), s úctyhodným počtom viac ako 150-ky nájomníkov v nich. Za viac ako 20 rokov na trhu je stabilita, dôveryhodnosť a profesionalita našou reklamou.

Zoradiť podľa  
57 inzerátov