Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

46 ponúk
Janka Matušku 751
95701 Bánovce nad Bebravou
(okres Bánovce nad Bebravou)

Realitná kancelária REALISS - reality, s.r.o. vznikla po dôslednom zmapovaní trhu s nehnuteľnosťami v bánovskom regióne a jej služby sme nastavili tak, aby pokryli jeho potreby. Cieľom je poskytnúť klientovi komplexný balík služieb v oblasti predaja, kúpy a prenájmu Vašej nehnuteľnosti, ale aj odborne poradiť v oblasti hypotekárnych úverov a poistenia Vašej nehnuteľnosti. Urobíme všetko preto aby bola Vaša nehnuteľnosť predaná čo najvýhodnejšie. Samozrejmosťou pre splnenie našich služieb je spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami.

Pobočky

REALISS - reality, s.r.o.

Janka Matušku
95701 Bánovce nad Bebravou
Zoradiť podľa  
46 inzerátov
Novostavba nízkoenergetického rodinného domu Bungalov 4 - v projekte Pod Striebornicou
Pod Striebornicou, Uhrovec (Bánovce nad Bebravou)
91 m2 120 m2
86 112 €
942,87 €/m2