Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Partner Plus, s.r.o.

Partner Plus, s.r.o.

4 ponuky
Balkán 2044/29
96001 Zvolen
(okres Zvolen)

RK Partner Plus s.r.o. je na realitnom trhu od roku 2006. Pre nás bol vždy najdôležitejší klient , jeho spokojnosť. Teší nás, že nás potom vnímajú ako veľmi serióznu a spoľahlivú RK. Klienti sa vracajú a odporúčajú nás rodine a priateľom. Aj v našej RK sa snažíme prinášať klientom nové bonusy - nový prístup k obchodu s realitami.Všetko pod jednou strechou : nákup a predaj realít, úvery, poistné krytie, právna pomoc a pomoc pri exekúciach.

Zoradiť podľa  
4 inzeráty
Prenájom 1 iz bytu Záhonok - výhodná cena.
Záhonok, Zvolen
42 m2
350,00 € / mesiac
8,33 €/m2
E