Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

New Ways Reality&Financie

New Ways Reality&Financie

25 ponúk
Partizánska 2900/90
05801 Poprad
(okres Poprad)

Firma New Ways sa úzko špecializuje na prácu s nehnuteľnosťami, sprostredkovaním ich predaja a prenájmu. Súčasťou širokého spektra služieb súvisiacich s nehnuteľnosťami je aj komplexný servis z hľadiska financovania kúpy nehnuteľnosti. New Ways spolupracuje výhradne s odborníkmi vo svojej oblasti, najväčšou prednosťou je komplexná znalosť právnych noriem upravujúcich predaj, prenájom, či správu nehnuteľností a ich financovanie. New Ways sa zameriava na výhradné sprostredkovanie realitného obchodu, teda na „Exkluzivitu“ a svojim klientom zaručuje prostredníctvom svojho know-how maximálnu starostlivosť, odbornosť a osobitý prístup. ” Čím sa New Ways odlišuje od iných realitných kancelárií? “ New Ways ponúka svojim klientom aj komplexné odborné poradenstvo v oblasti investovania do nehnuteľností, čo zahŕňa: výber, financovanie, realizáciu kúpy a ekonomické nastavenie investície do nehnuteľností.

Zoradiť podľa  
25 inzerátov
Na predaj Moderný Rodinný dom vo výstavbe v obci Lazisko - Nízké Tatry.
Video
Lazisko, Lazisko (Liptovský Mikuláš)
168 m2 218 m2 808 m2
249 900 €
1 490,16 €/m2

Na predaj rodinný dom na lukratívnom pozemku v Tatranskej Lomnici (pôvodný stav)
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry (Poprad)
200 m2 85 m2 934 m2
699 000 €
3 495,00 €/m2

Na predaj kompletný projekt výstavby Rodinného domu v obci Lazisko.
Video
Lazisko, Lazisko (Liptovský Mikuláš)
170 m2 220 m2 700 m2
cena dohodou