Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Libra Trade, spol.s.r.o.

Libra Trade, spol.s.r.o.

269 ponúk
Podzámska 32
94001 Nové Zámky
(okres Nové Zámky)

Spoločnosť Libra Trade s.r.o. bola založená v roku 1997. Obsahom jednej z činností spoločnosti je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty. • Zabezpečujeme predaj bytov, rodinných domov, pozemkov, komerčných priestorov, prenájom bytov, rodinných domov, pozemkov, komerčných priestorov. • Poskytujeme riešenia pri financovaní kúpy /stavby/ rekonštrukcie bytu, alebo rodinného domu vyhodnotenie schopnosti splácania úveru žiadateľov modelovanie úverových kombinácií pre financovanie nehnuteľností výber najvhodnejšej úverovej konštrukcie z ponuky našich zmluvných partnerov pomoc s vyplňovaním tlačív a úverových žiadostí kompletizovanie dokumentácie pre potreby poskytnutia úveru a jej doručenie do banky. • Ďalej poskytujeme odborné poradenstvo a konzultácie v konkrétnej realitnej veci vyhľadávanie dopytovaných nehnuteľností miestne obhliadky nehnuteľností spojené s vyhotovením fotodokumentácie prezentáciu na vlastných www stránkach, prípadne aj na iných realitných serveroch zabezpečíme inzerciu v novinách. • Zaobstaráme vypracovanie kúpnych zmlúv, znaleckých posudkov o technickom stave a cene nehnuteľností výpisy z LV a výpisy z katastrálnej mapy, geodetické a kartografické práce (geometrické plány, vytýčenia pozemkov, zameranie stavieb a inžinierskych sietí) služby spojené so sťahovaním a drobnými rekonštrukčnými úpravami bytov a domov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Pobočky

LIBRA TRADE, spol. s.r.o. Nové Zámky

Podzámska 32 (oproti Okresného úradu)
94001 Nové Zámky

LIBRA TRADE 1 s.r.o.- Komárno

Tržničné nám. 4810 (vedľa VUB banky)
94501 Komárno

LIBRA TRADE, spol. s.r.o. - Štúrovo

Hlavná 52
94301 Štúrovo
Zoradiť podľa  
269 inzerátov
Stavebný pozemok na predaj v obci Andovce.
Andovce, Andovce (Nové Zámky)
1038 m2
99 000 €
95,38 €/m2

Rodinný dom na predaj v Andovciach.
Andovce, Andovce (Nové Zámky)
80 m2 100 m2 1038 m2
99 000 €
1 237,50 €/m2

PRENÁJOM - priestor v centre Komárna
Nádvorie Európy, Komárno
65 m2
200,00 € / mesiac
3,08 €/m2
E
Rodinný dom na predaj v Nových Zámky.
Nové Zámky, Nové Zámky
165 m2 594 m2
178 000 €
1 078,79 €/m2

PREDAJ - Prerobená garzónka na VII. sídlisku v Komárne
VII. sídlisko, Komárno
26 m2
48 500 €
1 865,38 €/m2

Prenájom - 2-izb byt s balkónom ul.S.H.Vajanského v Nových Zámkoch
S. H. Vajanského, Nové Zámky
55 m2
530,00 € / mesiac
9,64 €/m2
E