Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

KOREKT REAL

KOREKT REAL

5 ponúk
Podlučinského 7
82103 Bratislava-Ružinov
(okres Bratislava II)

Realitná spoločnosť KOREKT REAL je dynamicky sa rozvíjajúca realitná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Realitná spoločnosť poskytuje svojim klientom kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií.Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch obchodných partnerov, založený na individuálnom prístupe a vzájomnej dôvere. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - zabezpečenie aktuálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy - vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66,- Eur. Pomôžeme Vám tiež pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. a pri vypracovaní znaleckeho posudku. Cena už zahŕňa províziu pre realitnú kanceláriu

Zoradiť podľa  
5 inzerátov
Predaj 2 izbový RD Malý Máger ,pozemok 869m2
neuvedená, Nový Život (Dunajská Streda)
67 m2 869 m2
135 000 €

!!!!  Nová etapa výstavby - bungalovovy s garážou  s tepelným čerpadlom !!!!
Nová, Miloslavov (Senec)
154 m2 170 m2 690 m2
395 000 €
2 564,94 €/m2

Vymeňte byt v BA za prijemné bývanie v dome so záhradkou na vidieku.
Miloslavov, Miloslavov (Senec)
118 m2
240 000 €
2 033,90 €/m2