Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

KOREKT REAL

KOREKT REAL

14 ponúk
Podlučinského 7
82103 Bratislava-Ružinov
(okres Bratislava II)
  • 0911 991 235

Realitná spoločnosť KOREKT REAL je dynamicky sa rozvíjajúca realitná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Realitná spoločnosť poskytuje svojim klientom kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií.Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch obchodných partnerov, založený na individuálnom prístupe a vzájomnej dôvere. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - zabezpečenie aktuálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy - vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66,- Eur. Pomôžeme Vám tiež pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. a pri vypracovaní znaleckeho posudku. Cena už zahŕňa províziu pre realitnú kanceláriu

Zoradiť podľa  
14 inzerátov
!!Nadštandardná  NOVOSTAVBA domu s dvoj garážou a s bazénom, záhradným domčekom v Miloslavove!!!
Video
2 - garsónka v centre mesta Dunajskej Stredy
Námestie Ármina Vámberyho, Dunajská Streda
36 m2
66 000 €
1 833,33 €/m2

Veľký priestranný 2 izbový byt s balkonom
Čiližská, Vrakuňa (Bratislava II)
66 m2
600,00 € / mesiac
9,09 €/m2
Eplus provízia RK
Krásny 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii
Čiernovodská, Vrakuňa (Bratislava II)
36 m2
113 500 €
3 126,72 €/m2

Zaujímavý priestor na prenájom v rod. dome pod Slavinom v BAI. s 50m2 terasa a vlastným vstupom.
Havličkova, Staré Mesto (Bratislava I)
95 m2
1 000 € / mesiac
10,53 €/m2
E