Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

20 ponúk
Hlavná 68
04001
(okres Košice I)

Zabezpečujeme pre Vás denne a ochotne bezplatné poradenstvo v oblasti nehnuteľností bezplatnú inzerciu nehnuteľností výpisy listov vlastníctva a snímok z katastrálnej mapy sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov sprostredkovanie vypracovania geometrických plánov sprostredkovanie hypotekárnych úverov sprostredkovanie vypracovania kúpnych, zámenných, darovacích a iných typov zmlúv sprostredkovanie vypracovania návrhov na vklad do katastra nehnuteľností sprostredkovanie právneho poradenstva prepis služieb spojených s vlastníctvom nehnuteľností (elektr. energia, plyn, komunálny odpad, zmluva o výkone správy) nahlásenie zmeny vlastníka nehnuteľností u správcu dane sprostredkovanie poistenia nehnuteľností iné podľa potreby a Vášho želania.

Pobočky

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Hlavná
04001 Košice-Sever
Zoradiť podľa  
20 inzerátov
Priestranný 1 izb. byt s balkónom, neďaleko Centra, rekonštruovaný, zariadený
Boženy Němcovej, Košice-Sever (Košice I)
40 m2
560,00 € / mesiac
14,00 €/m2
E
Prenájom- vonkajšie parkovacie miesto, 14 m2, Terasa, Inovecká ul, pri Novej Nemocnici
Medická, Košice-Západ (Košice II)
14 m2 14 m2 14 m2
50,00 € / mesiac
3,57 €/m2

Kúpa Garáže v Košiciach
nezadaná, Košice-Sever (Košice I)
cena dohodou

Rodinný DOM blízko Košíc, Vyšná Myšľa, pozemok 15 á, všetky IS, kúpou voľný
Hlavná, Vyšná Myšľa (Košice - okolie)
135 m2 135 m2 1504 m2
124 900 €
925,19 €/m2