Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

IMPREAL s.r.o.

IMPREAL s.r.o.

23 ponúk
Kozia 22
81103
(okres Bratislava I)

Sídlo i kancelárie našej spoločnosti sa nachádzajú v Starom Meste na Kozej ulici, niekoľko sto metrov od Bratislavského hradu a parlamentu. Prostredie v samotnom centre mesta umožňuje všetkým našim klientom rovnako pohodlnú dostupnosť kancelárie. Makléri IMPREAL sú certifikovaní Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska. Sme overeným členom Združenia realitných kancelárií Slovenska (ZRKS) ako aj stálym členom Národnej asociácie realitných kancelárií (NARKS).

Pobočky

IMPREAL s.r.o.

Kozia 22
81103 Bratislava-Staré Mesto
Zoradiť podľa  
23 inzerátov
Zadaným kritériam nevyhovuje žiadny inzerát.