Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

GOFAR s.r.o.

GOFAR s.r.o.

49 ponúk
Košická 52/A
82108 Bratislava
(okres Bratislava I)

Gofar je riadnym členom Realitnej Únie SR, a licencovanou realitnou kanceláriou Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) Gofar je registrovaný v Národnej banke Slovenska ako finančný sprostredkovateľ pre sektor Poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor Poistenie alebo zaistenie. Finančné sprostredkovanie poskytujeme v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Spoločnosť Gofar má uzavreté poistenie zodpovednosti z výkonu činnosti PROFI v poisťovni GENERALI.

Pobočky

Bratislava

Bratislava
Zoradiť podľa  
49 inzerátov
Predaj | Skolaudovaný 4i RD+záhrada+parkovanie, Jelka, okr. Galanta | Gofar | Exkluzívne
Jelka, Štvrtok na Ostrove (Dunajská Streda)
107 m2 334 m2
226 000 €
2 112,15 €/m2

Posledný skolaudovaný 3i byt +2xparking, NOVELTY PARK, Trstená na Ostrove, okr. DS | GOFAR | Exkluzívne
Trstená na Ostrove, Bratislava-Podunajské Biskupice (Bratislava II)
85 m2
111 900 €
1 316,47 €/m2