Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

BT REALITY

BT REALITY

Sládkovičova 10
92101 Piešťany
(okres Piešťany)
  • 0905 361 372
  • 0905 828 993

BT REALITY je realitná kancelária s celoslovenskou pôsobnosťou so sídlom na Sládkovičovej ulici č. 10 v Piešťanoch. Hlavnými lokalitami jej pôsobenia sú trnavský, trenčiansky a nitriansky kraj. Našim prvoradým cieľom je poskytovanie profesionálnych komplexných služieb na trhu s nehnuteľnosťami, služieb v oblasti hypotekárneho financovania ako aj poskytovanie doplnkových služieb súvisiacich s realitnou činnosťou. Zabezpečujeme kompletný právny a administratívny servis a dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu. Prvoradým cieľom pre našu realitnú kanceláriu nie je množstvo zrealizovaných obchodov, množstvo inzerovaných ponúk, počet pobočiek alebo maklérov ale spokojnosť klientov, ktorí nás na základe svojich skúseností odporučia svojim priateľom, rodine a známym. Naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch.

Pobočky

2, Piešťany

Sládkovičova 10
92101 Piešťany
  • 0905 361 372

1: ING. PETER BABIČ BT REALITY, Piešťany

Sládkovičova 10
92101 Piešťany
  • 0905 828 993
Zoradiť podľa  
Zadaným kritériam nevyhovuje žiadny inzerát.