Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

BEST REALITY, s.r.o.

BEST REALITY, s.r.o.

7 ponúk
Horné bašty 5186/1
91701 Trnava
(okres Trnava)

BEST REALITY, s.r.o je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností – rodinných domov, bytov, pozemkov a nebytových priestorov. Prostredníctvom spolupráce s finančnými inštitúciami sme Vám schopní fundovane poradiť v oblasti financovania nehnuteľnosti a vybrať to najvhodnejšie riešenie. Zároveň Vám – v prípade potreby alebo Vášho želania - vieme pripraviť niekoľko modelov poistenia tak nehnuteľnosti, ako aj životného poistenia, resp. poistenia úveru. S poukazom na skutočnosť, že majiteľom spoločnosti je právnik, úplny právny servis, zastrešujúci všetky uvedené oblasti, ako aj právne poradenstvo je samozrejmosťou.

Zoradiť podľa  
7 inzerátov
Nadštandardný pekne zariadený byt na Sladovníckej - prenájom
Sladovnícka, Trnava
96 m2
890,00 € / mesiac
9,27 €/m2
E
Garsónka s výmerou 1-izbového bytu - Smolenice
Továrenská, Smolenice (Trnava)
37 m2
430,00 € / mesiac
11,62 €/m2
E
BEST REALITY - priestor pre výrobu- výnimočná investičná príležitosť
neuvedená, Kráľová nad Váhom (Šaľa)
440 m2 628 m2
270 000 €
613,64 €/m2