Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Best Real spol. s r.o.

Best Real spol. s r.o.

Čiernovodská 6
821 07 Bratislava
(okres Bratislava II)
  • 0948 809 309
  • 0904 585 769

Spoločnosť Best Real spol. s r.o. vznikla na trhu s realitami s cieľom profesionálne a seriózne pristupovať ku všetkým klientom, ktorí nás oslovia s konkrétnymi požiadavkami na predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Naša realitná kancelária poskytuje najlepší prístup k zákazníkom, v ktorom sa spája profesionalita s ľudským prístupom. Keďže mnohí z Vás nemajú čas na hľadanie vhodnej nehnuteľnosti, ktorá by vám vyhovovala, zverte svoje starosti nám. Naše skúsenosti vás odbremenia od ustavičného prezerania inzerátov a obhliadok nehnuteľností. Naši pracovníci sú profesionálne pripravení uľahčiť realizáciu celého obchodu. Realitná kancelária nášho typu minimalizuje právne riziká spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľností, oslovte nás a my určite splníme Vašu predstavu o bývaní. Záujemcom o predaj nehnuteľností ponúkame ich obhliadku našimi realitnými maklérmi a okrem štandardných služieb aj kvalitné a rýchle spracovanie ponuky, prezentáciu a inzerciu na webových stránkach.

Pobočky

Best Real spol.s r.o.

Kazanská 23
82106 Bratislava
  • 0948 809 309
Zoradiť podľa  
Zadaným kritériam nevyhovuje žiadny inzerát.