Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

agreal.sk, spol. s r.o.

agreal.sk, spol. s r.o.

184 ponúk
Pri Habánskom Mlyne 38
81104 Bratislava - Staré Mesto
(okres Bratislava I)

Spoločnosť agreal.sk, spol. s r.o. /pre neplatcov DPH pod spoločnosťou TAUMEX, s.r.o./ pôsobí na realitnom trhu od roku 2002, pričom prax a skúsenosti jej zakladateľov siahajú do roku 1996. Ponúkame komplexné realitné služby s orientáciou na bratislavský región, ale naše obchodné prípady sme realizovali po celom Slovensku a taktiež v susedných štátoch. Naša činnosť je zameraná na poskytovanie vysokokvalitných služieb pre domáce spoločnosti, zahraničné subjekty, ich zamestnancov, ako aj fyzické osoby. Poskytujeme nasledovné služby: -sprostredkovanie prenájmu a nájmu bytov, domov a rezidencií (rezidenčné služby) -sprostredkovanie prenájmu a nájmu nebytových priestorov (komerčné služby) -sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností poradenstvo v oblasti nehnuteľností doplnkové služby spojené s predajom (preklady a tlmočenie, zabezpečovanie dokumentov na katastrálnom úrade, návrh identifikácia vlastníkov nehnuteľností, zabezpečenie územnoplánovacej informácie) -doplnkové služby spojené s prenájmom (preklady a tlmočenie, súčinnosť pri daňovom poradenstve, súčinnosť pri zariaďovaní bytov, registrácii na polícii, úradoch a pod.) Všetky uvedené služby poskytujeme okrem slovenského, aj v anglickom, alebo nemeckom jazyku. Používaním elektronickej komunikácie, digitálnej techniky a internetu poskytujeme naše služby rýchlejšie, pohodlnejšie a prehľadnejšie, pričom šetríme čas nám i našim zákazníkom. Po telefonickom dohovore sme pripravení na stretnutie vo Vašej spoločnosti, vo Vašom bydlisku, alebo na obhliadke pri ponúkanej nehnuteľnosti. Pokiaľ nie je dohodnuté inak, nárok na sprostredkovateľskú províziu vzniká až v momente úspešnej realizácie obchodu (tzv. success fee) na základe zmluvy o sprostredkovaní. Naše služby zabezpečujeme aj prostredníctvom spoločností TAUMEX, s.r.o., AZ Conslulting&Trade Services, AZCON s.r.o. a DAVIER, spol. s r. o. Od roku 2009 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

Zoradiť podľa  
184 inzerátov
Priestranný 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, tehla, Bukurešťská ul.
TOP
Bukureštská, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
62 m2
205 000 €
3 313,40 €/m2

2-izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači
Rustaveliho, Bratislava-Rača (Bratislava III)
40 m2
540,00 + 150,00 € / mesiac
13,50 €/m2
E
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v City Gate
Nám. SNP, Bratislava-Staré Mesto (Bratislava I)
71 m2
309 000 €
4 364,41 €/m2

3-podlažný RD s veľkým pozemkom v Prievoze - Bratislava II.
Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
190 m2 848 m2
649 000 €
3 415,79 €/m2