Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
247 110
Reg. kancelárií
11 012
Reg. užívateľov
108 379
Fanúšikov
52 554

 

RADOMY RUŽINDOL

Rodinné domy Predaj
  • Cenaod 149.340,00 EUR do 156.380,00 EUR
  • Lokalita:Ružindol
  • Aktualizácia:8.8.2017 11:54:56
  • Stav:Vo výstavbe
  • Identifikačné číslo:KM-74
  • Výmera:od 253 m2 do 341 m2
  • Kategória:Rodinné domy / Predaj

Popis projektu

Predstavujeme vám nový projekt radovej zástavby v obci Ružindol, vzdialenej od Trnavy len 5 min. Projekt RADOMY prináša dokonalú kombináciu modernej funkčnej architektúry a pokojného bývania na vidieku. Komorné bývanie v 9 radových domoch s vlastnými predzáhradkami a záhradami ponúka budúcim majiteľom dostupné bývanie s dôrazom na kvalitu použitých materiálov, predcízne vyhotovenie a moderný dizajn.

Projekt RADOMY tvorí 9 radových domov situovaných v miernom svahu s vlastnými predzáhradkami a záhradami. Zatiaľ čo predzáhradky poskytujú priestor pre komunitný susedský život, vnútorné záhrady poskytnú svojím obyvateľom pokoj a dostatok súkromia. Domy sú 4 izbové s dobrým dispozičným riešením bez hluchých miest, presklenné plochy na prízemí opticky zväčšujú vnútorné priestory a tvoria plynulý prechod medzi interiérom a exteriérom. Výhodou je energetická nenáročnosť domov, podlahové vykurovanie, predpríprava na krb, technická miestnosť prístupná zo záhrady a prístup do zadnej záhrady cez chodník patriaci majiteľom jednotlivých domov. Ku každému domu prislúchajú 2 parkovacie státia.

Domy sú riešené ako štvorizbové s celkovou úžitkovou plochou 118, 59 m2 a výmerou pozemkov od 253 m2 do 341 m2. Sú funkčne rozdelené na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí.
Na prízemí sa nachádza predsieň, šatník a samostatné WC, kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou a obývacou miestnosťou s východom na prednú a zadnú terasu. Na poschodí sa nachádza spálňa s vlastným šatníkom, dve detské izby a kúpeľňa.Pod schodiskom sa nachádza aj samostatná vykurovaná miestnosť s vonkajším vstupom zo záhrady, ktorá sa dá využiť ako menší sklad, príp. ako záhradný domček.

V ponuke na predaj sú domy s nasledovnými výmerami pozemkov:
dom D1 - pozemok: 287 m2 cena: 152.060 EUR s DPH
dom D2 - pozemok: 253 m2 cena: 149.340 EUR s DPH
dom D3 - pozemok: 256 m2 cena: 149.580 EUR s DPH
dom D4 - pozemok: 258 m2 cena: 149.740 EUR s DPH
dom D5 - pozemok: 260 m2 cena: 149.900 EUR s DPH
dom D6 - pozemok: 263 m2 cena: 150.140 EUR s DPH
dom D7 - pozemok: 265 m2 cena: 150.300 EUR s DPH
dom D8 - pozemok: 267 m2 cena: 150.460 EUR s DPH
dom D9 - pozemok: 341 m2 cena: 156.380 EUR s DPH

Domy budú dokončené do štádia HOLODOM, základy domov tvoria základové pásy – železobetón v kombinácii s murovanými DT tvárnicami, základová doska – vystužený železobetón. Obvodové, nosné steny a deliace priečky z keramických tehál Porotherm.
Vstupné dvere budú realizované z plastových profilov s mliečnym presklením, okná a balkónové dvere plastové s izolačným trojsklom.
Príprava pre montáž kuchynskej linky a vývod pre digestor.
Zásuvky a vypínače budú realizované kompletne vo všetkých priestoroch domu. Vývody pre TV v obývacej izbe a v spálni.
Ohrev vody bude riešený vlastným kotlom so zásobníkom. V domoch bude podlahové kúrenie v s programovateľným digitálnym termostatom. V domoch bude zabezpečená aj predpríprava pre krb.
Príprava na závesné WC s misou, zabudovaný splachovací systém typu Geberit, príprava na závesné umývadlo s batériou a pripravenosť na vaňu s batériou.
Exteriér bude dokončený do štádia:
Dekoračné obklady fasády – drevený obklad, resp. obklad z kompozitných dosiek „dekor drevo“.
Prístupové chodníky a parkoviská – zámková dlažba. Na terase bude položená mrazuvzdorná dlažba.
Oplotenie – drevené oplotenie v prednej časti, plus kombinácia betónového oplotenia (časti pri stojiskách kontajnerov) a pletivového oplotenia (bočné a zadné časti).
Stromová výsadba – čiastočná ( 1 ks strom/ 1 dom) z časti ulice a zatrávnenie čiastočné z časti ulice.

Ceny domov sú uvedené s DPH, v cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľností a vypracovanie zmlúv. Svojím klientom poskytujeme pomoc s výberom najvhodnejšej hypotéky prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu.
PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE VÁM RADI POSKYTNEME TELEFONICKY NA 0908 712 152 ALEBO NA OSOBNOM STRETNUTÍ.

Popis lokality:

Projekt je situovaný v tichej uličke v centrálnej časti obce, na skok od materskej a základnej školy, obecného úradu, pošty, potravín. Nájdete tu tiež športový areál s futbalovým ihriskom, tenisovým kurtom, ihriskom na hádzanú a volejbal. Obec patrí do oblasti s tradičnou vinohradníckou kultúrou a je súčasťou známej Malokarpatskej vínnej cesty. Počas roka život v obci spestrujú mnohé kultúrne a športové podujatia. V obci je vybudovaný obecný vodovod, kanalizácia aj plynofikácia.

Územný plán obce Ružindol

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

FINEST RESIDENCE s.r.o.
Klincová 37/B
Bratislava
Mgr. Katarína Marišová, RSc.tel 0908712152mail marisova@finestresidence.skweb www.finestresidence.sk

Správa predajcovi