Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
104 257
Reg. kancelárií
11 504
Reg. užívateľov
112 685
Fanúšikov
52 554

 

PROJEKT 4 RODINNÝCH DOMOV S 12 BYTMI

Rodinné domy Predaj
  • Cenaod 97.700,00 EUR do 141.700,00 EUR
  • Lokalita:Bernolákovo
  • Aktualizácia:23.10.2017 17:13:13
  • Stav:Vo výstavbe
  • Výmera:od 121 m2 do 287 m2
  • Kategória:Rodinné domy / Predaj

Popis projektu

Vyberte si svoje vysnívané bývanie v novovybudovanej tichej časti obce Bernolákovo.

V ponuke sú na predaj 4 radové domy, pričom v každom z nich sa nachádzajú 3 bytové jednotky so záhradou.

Každá bytová jednotka má 4 izby, oplotenú záhradu, terasu a parkovacie miesto pre dve autá. Na terasu a do záhrady sa vchádza cez veľké presklené dvere z obývacej izby. Terasa je vydláždená vo veľkosti 12m2.

Byt disponuje samostatnou toaletou a priestrannou kúpeľnou so sprchovým kutom, vaňou a ďalším wc. Každá gazdinka ocení murovanú špajzu. Dostatok úložného priestoru budete mať aj v podkroví o rozlohe minimálne 7m2, ku ktorému sa ľahko dostanete cez rozkladacie podkrovné schodisko.

Každý z bytov má privedenú optickú prípojku a urobenú predprípravu na televízne a internetové rozvody a samozrejmosťou je aj predpríprava na alarm. Pokiaľ by ste v budúcnosti potrebovali priviesť do domu akékoľvek nové médium, mysleli sme aj na to, takže z každej strany domu je na to predpríprava.
Byt je výhodne dispozične riešený a spĺňa každú požiadavku modernej doby.

Ak by ste mali záujem o byt s menšou rozlohou, posledná bytová jednotka v štvrtom dome je 3-izbová.

Bytová jednotka je na predaj skolaudovaná v prevedení holobyt. Jednotlivé byty sú slnečné a veľmi dobre dispozične riešené s modernou a nadčasovou architektúrou.

Rodinné domy sú postavené v tej najvyššej kvalite a spĺňajú najnáročnejšie energetické normy, čo sa prejaví nízkymi mesačnými nákladmi na prevádzku domu, cca do 100 Eur.

Kolaudácia 11/2017

Popis lokality:

Bernolákovo je vyhľadávaná, rozvijajúca sa obec s výbornou občianskou vybavenosťou, ktorá pokrýva kompletné služby, obchody, materskú, základnú aj strednú školu , domov dôchodcov, zdravotné stredisko, kostoly, kultúrny dom, reštaurácie, a aj priestor pre voľnočasové aktivity (napr. cyklotrasy).

Veľkou výhodou bývania v Bernolákove, je možnosť nažívania v pokojnej lokalite mimo ruchu veľkomesta, no napriek tomu mať stále dobrý prístup autom do Bratislavy. Taktiež sa da využiť aj priame vlakové spojenie Bernolákovo-Bratislava alebo pravidelná prímestská doprava.

Územný plán obce Bernolákovo

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

LEGACY GROUP, s. r. o.
City Hotel Bratislava, Seberíniho 9
Bratislava
Realitný maklér:
Zuzana Gurtlerová
tel +421905251032mail gurtlerova@legacy.skweb www.legacy.sk

Správa predajcovi