Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt o výmere 86 m2 s LOGGIOU v tichej, výborne dostupnej časti začiatku Petržalky.
Byt sa nachádza na Belinskéhoj ulici na 1/8 poschodí zatepleného panelového domu s výťahom.
Najväčšie výhody bytu:
- Výborná investícia na prenájom byt je v súčasnosti prenajatý za 1.400eur/mes.
- top lokalita Petržalky
- výborná dispozícia
- 8-poschodový bytový dom, len 2 byty na poschodí
- výborná dostupnosť a občianska vybavenosť
- nepriechodné izby ideálne na prenájom
- ročné výnosové percento v súčasnosti cez 5%
- zrevitalizovaný bytový dom ( zateplenie, stupačky, výťah )
Dispozícia bytu: priestranná chodba, 3 samostatné nepriechodné spálne, priestranná obývačka, samostatná kuchyňa s výstupom na loggiu, kúpeľňa s vaňou pračkou, samostatné WC. Táto dispozícia patrí medzi najviac vyhľadávané vďaka svojej veľkorysej výmere, ale aj vďaku tomu, že všetky izby sú plnohodnotne veľké a nepriechdné.
ORIENTÁCIA bytu na juhovýchod ( dve izby a kuchyňa ) a na severozápad ( obývačka a spálňa ).
BYTOVÝ DOM je po revitalizácii:
- zateplený,
- výťah,
- vstupné brány,
- stupačky
K bytu prislúcha pivnica.
V blízkosti domu je výborná dostupnosť MHD a výborná dostupnosť či už do centra alebo napojenie na výpadovky smerom z Bratislavy.
Kompletná občianska vybavenosť (školy, škôlky, obchody, pošta, športoviská, trhovisko, poliklinika a veľa ďalšieho... )
IDEÁLNE BÝVANIE pre rodiny s deťmi. Lokalita patrí k najvyhľadávanejším v Petržalke, práve aj vďaka family friendly prostrediu.