Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
105 489
Reg. kancelárií
11 425
Reg. užívateľov
112 094
Fanúšikov
52 554

 

Nové byty v Trenčíne - Zlatovce

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 55.804,00 EUR do 139.000,00 EUR
  • Lokalita:www.rezidenciavinohrady.sk, Trenčín
  • Aktualizácia:4.6.2018 13:40:24
  • Stav:Vo výstavbe
  • Výmera:od 41 m2 do 107 m2
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Naša spoločnosť pre Vás pripravila pokračovanie najúspešnejšieho rezidenčného projektu všetkých čias, Rezidencia vinohrady v Trenčíne. Moderné, ekologické bývanie v Zlatovciach uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Máme pre Vás novú generáciu bytových domov v prevedení ako ultra nízkoenergetická budova v kategórii A1, ktorý dostal modernú architektúru z kvalitných materiálov.

Vyberajte z ponuky 1 – 4 izbových bytov. Ku každému bytu patrí veľká pivnica, alebo priestranná garáž poprípade parkovacie miesto. K bytovým domom bude postavené detské ihrisko a oddychová zóna s množstvom zelene. Obvodové ako aj vnútorné priečky sú zhotovené z pálenej tehly, ktorá má nesporné výhody oproti železobetónovým stavbám, ktoré sú momentálne v kurze.

Začiatok výstavby bytového domu 1 je plánovaný na 1Q 2018 a dokončenie sa plánuje 1Q 2019.

Devízou Vášho rozhodnutia o kúpe je, že celá rezidencia bude vystavaná naraz, bez dodatočného stavebného ruchu. Nech sa páči, vyberte si..

Popis lokality:

Vitajte na najlepšej adrese v meste!

Projekt je situovaný v Trenčianskej mestskej časti Zlatovce, ktorá sa vďaka svojim prednostiam stala najvyhľadávanejšou lokalitou na rezidenčné bývanie. Spája v sebe blízkosť centra a prírody.

Širšie ulice a obojstranné chodníky sú zárukou pohodlia a vysokej bezpečnosti. V lokalite vznikne ihrisko pre menšie a väčšie deti, pobytová lúka s kopcom, oddychové a grilovacie zóny. Plánuje sa rozšírenie zóny s občianskym vybavením, polyfunkčnými budovami a malým námestím, výstavba supermarketu a komunitného centra s bazénom.

V pláne je aj rekonštrukcia hlavnej cesty vďaka ktorej pribudne vyznačená cyklotrasa, ktorá spojí našu zónu s centrom mesta a nové linky MHD.
Aktuálne sa v okolí už nachádza bohatá občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, reštaurácia s bowlingom, detským kútikom, školy, škôlky.


Lepšiu ponuku nenájdete...

Územný plán obce Trenčín

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

REVINVEST, s.r.o.
Grosslingova 4
Bratislava
Ing. Tomáš Válektel 0911654678mail info@rezidenciavinohrady.skweb www.rezidenciavinohrady.sk

Správa predajcovi