101 557
11 562
113 313
52 554
Najlepšia investícia, POZEMOK Bratislava III - Rača, 9á, šírka 24 m, za bezkonkurenčnú cenu
- Cena 22 990,00 EUR
- 25,26 EUR/m2
- LokalitaRača
- UlicaKnižkova dolina
- Aktualizácia15.2.2019 07:15:26
- Úžitková plocha910 m2
- pozemok910 m2
- Kategória Lesná pôda / Predaj
- www.topreality.sk/id6725864
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj lesný pozemok v Rači, s rozlohou 910 m2, svahovitý, prístupný priamo z asfaltovej cesty, v blízkosti potoka a chatiek, v tichom prostredí v blízkosti Knižkovej doliny, pekný obdl'žnik o rozlohe:
- šírka pozemku priamo z cesty (spodná) 24,25 m
- šírka pozemku horná 27,05 m
- dl'žka pozemku (ľavá strana) 31,70 m
- dl'žka pozemku (pravá strana) 38,15 m
- parcela č. 2270, k.ú. Rača, ulica Knižkova Dolina, aktuálne vykolíkovaný zameraný od geodéta.
Nachádza sa od amfiteátra po asfaltovej ceste smerom do lesa na pravej strane, oproti murovanej hrádzi, kadiaľ preteká potok. Pozemok je v osobnom vlastníctve, v blízkosti je elektrika a voda, nutné dotiahnuť priamo na pozemok. Na pozemku je možné zatiaľ umiestniť chatu, ktorá nepotrebuje murované základy (drevené samostatne stojace chaty, kancelárske/obytné kontajnery).
Vedeli Ste, že najlepšia investícia je práve pozemok? Pozemok nevyžaduje oproti bytu, alebo domu žiadnu údržbu, poplatky za energie a zároveň stúpa na hodnote. V tejto lokalite sú postavené luxusné rodinné domy, ktoré boli postavené taktiež na lesných a záhradných pozemkoch, je len otázka času, že výstavba bude pokračovať, pretože Rača je obľúbeným miestom na bývanie vďaka občianskej vybavenosti, dostupnosti a dopytu.
Rada Vám odpoviem na ďalšie otázky, kontaktná osoba: Lucia Weber 02/4444 2222, 0908 800 800, počas pracovných dní, alebo kedykoľvek: weber@weberreality.sk
Zväčšiť mapu
Podobné inzeráty predajcu
História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Kontaktovať makléra
Na emaily odpisujeme väčšinou do niekoľkých hodín