Ponúkame napredaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Šurianskej ul. v lokalite “za troma mostami” so spoločnou garážou.
Lokalita
Lokalita sa vyznačuje viac prírodným prostredím na porovnanie s inými lokalitami mesta, ideálnym aj na dlhšie prechádzky, v okolí nie sú žiadne panelové ani vyššie stavby, čím táto lokalita pôsobí viac rodinným, kľudným dojmom. V blízkosti je leso-park Sihoť, bežecká dráha, jazero Baňa, popri rieke je vyasfaltovaná hrádza dlhá až 8 km a najmä krásne prostredie okolia vzdialeného pár minút od bytu.
Pre niekoho môže byť výhodou aj dostupnosť k železničnej stanici, ktorá je vzdialená 10min. chôdze.
BYT
Byt pôsobí moderným dojmom aj vďaka štýlovej dispozícii - otvorenému priestoru dennej časti ( veľká obývacia izba spojená s kuchyňou ), ďalej spáľňa a pracovňa ( potenc. detská izba ) sú nepriechodné v zadnej časti bytu. V kúpeľni je priestranný sprchovací kút, plynový kotol zn. Ariston na vykurovanie a ohrev vody, wc je oddelené prístupné zo vstupnej chodby.
Balkón je veľký, slnečný, situovaný na juho-východnú stranu. Denná miestnosť aj spálňa je klimatizovaná, klimatizáciou zn. Daikin Emura multi-split ( 1 vonkajšia jednotka, 2 vnútorné ).
Príjemne pôsobiaci štýl bytu dotvára zariadenie, ktoré je súčasťou predaja a je zarátané v predajnej cene.
Byt predáva 1. majiteľ v neporušenom stave, vrátane zariadenia, ktoré bolo zakúpené v druhom štvrťroku 2020.
Popis zariadenia:
Kuchyňa - kuchynská linka na mieru zn. Enzo, vstavané spotrebiče zn. Ariston Hotpoint, indukčná varná doska, odsávač pár, elektr. rúra, zabudovaná chladnička s mrazničkou. Je potenciál dobudovať umývačku riadu.
Obývacia denná miestnosť - na mieru TV zástena/nábytok, rohová sedačka zn. Alfemo, jedálenský stôl a stoličky z borovicového dreva, 2 barové stoličky ( elektronika a osobné veci nezostávajú )
Spálňa - šatníkové skrine, komoda a v prípade záujmu posteľ o rozmere 200x180 cm s nočnými stolíkmi.
Pracovňa - na mieru nábytok, knižnica, 2x písací stôl a rozkladacia posteľ ( 2 matrace ).
Predsieň - rol-dor skriňa so zabudovaným botníkom + vonkajší botník.
K dispozícii je internet aj tv prostredníctvom kabeláže dsl, momentálne je na streche domu zavedený od spol. Konfernet ( satelit a router ).
Garáž je spoločná pre obyvateľom domu, nachádza sa v suteréne domu, vstupná brána je elektrická. Prístup aj zo schodišťa.
Jednoznačnou výhodou je mimoriadna nízko-nákladovosť bytu aj vďaka vlastnému kotlu, ktorým si viete teplo prispôsobiť podľa vlastných potrieb, platby za energie spolu sú v sume 50 eur ( plyn, elektrina, voda ) + 30 eur mes. je platba za užívanie spoločnej garáže.
Výmera: 79 m2 + 6 m2 balkón
Cena: 125 000,- €
_____________________________________
Komplexné riešenie prevodu nehnuteľnosti od riešenia financovania až po odovzdanie bytu vybavujeme bezpečne, efektívne, kvalitne a bez Vašej straty času.
kontakt :
Patrik Spanyo
0911 63 64 77
pspanyo@gmail.com
Na e-maily reagujeme väčšinou do niekoľkých minút.