Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Richard Rischer

Realitný maklér

Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu od roku 1997.

Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre našich klientov dôležitá udalosť, ktorá sa v živote nevyskytuje veľmi často.

Naši vyškolení makléri vám ochotne radi poradia a pomôžu dotiahnuť nadobudnutie alebo predaj nehnuteľnosti do úspešného konca.

Zabezpečia všetky potrebné úkony, aby transakcia prebehla bez problémov a po jej ukončení boli spokojné obidve strany, predávajúci aj kupujúci.

Pre našich klientov garantujeme  profesionálne maklérske služby na území celého Slovenska, špecializujeme sa však hlavne na bratislavský región.

Rozumieme našej práci a máme ju radi.

Lokalita pôsobenia
Prax v odbore
Neuvedená
Organizácia
RAJA, spol. s r.o.

Vyjadrenia klientov

Momentálne bez referencií