Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Marino Martinčič

Realitný maklér

Som Marino Martinčič - REALITNÝ MAKLÉR

Pochádzam z chorvátskej Istrie. Od roku 2004 žijem v Bratislave.
S manželkou Miroslavou máme dve deti, cestovnú kanceláriu Adriahome.com kde ponúkame ubytovanie v apartmánoch, hoteloch, mobilných domoch ako aj prenájom lodí v Chorvátsku cez portál ChorvatskoJachty.com
Mam rád jachting, dobré víno a dobrodružstvo.
Celý môj profesný život som zasvätil cestovnému ruchu. 25 rokov praxe a spolupráce s majiteľmi nehnuteľností na prenájom, ma prirodzene viedli aj k záujmu o realitný trh.
Kopili sa požiadavky o pomoc s predajom nehnuteľnosti, ale aj záujem našich klientov o kúpu apartmánu či domu.
Ako vášnivý fotograf som už v začiatkoch rozmýšľal, ako by mala vyzerať prezentácia objektu nielen na prenájom ale aj na predaj.
A tak do portfólia služieb, ktoré s manželkou v rámci firiem Adriahome a ChorvatskoJachty spravujeme, pribudli aj reality.

Prácu realitného makléra robím v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je, povedzme, nemalý.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na tom, aby som odviedol špičkovú prácu a aby bol klient spokojný. Dbám na svoje dobré meno a povesť.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám.
Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma, neváhajte ma kontaktovať.
Rád sa s Vami stretnem pri káve :)

S úctou,
Marino Martinčič

Lokalita pôsobenia
Prax v odbore
Neuvedená
Organizácia
Marino Martinčić - Real Estate

Vyjadrenia klientov

Momentálne bez referencií