Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Ľudmila Hnátová

Realitný maklér

Člen Realitnej únie SR
Lokalita pôsobenia
okres Skalica,Senica
Prax v odbore
18 rokov
Organizácia
RADES REAL, s.r.o.

Vyjadrenia klientov

31.10.2017, Martina Kralova

Pracu pani Hnátovej hodnotim ako velmi profesionalnu. Komunikacia prebehla vzdy rychlo a bez problemu. Som rada, ze sme vyuzili sluzby danej realitnej kancelarie. Mozem odporucat kazdemu.

2.6.2017, Martin Kojš

Prostredníctvom realitnej kancelárie RADES real sme realizovali kúpu aj predaj. Stretli sme sa s profesionálnym prístupom pani Hnátovej. Ceníme si kvalitu poskytnutých služieb, právne, poradenské služby a prístup ku klientovi boli na vysokej úrovni. Materiály boli vždy pripravené na čas. Ochota a prehľad pani Hnátovej je na slovenské pomery až neobvyklý. Služby realitnej kancelárie by som využil aj v budúcnosti, boli sme spokojní, túto realitnú kanceláriu odporúčam a ešte raz ďakujem za výbornú spoluprácu.

19.5.2017, Zuzana K.

Veľká vďaka od nás patrí práve pani Hnátovej. Dnes si ju už dovolím nazvať naším rodinným maklérom, na ktorého sa môžme s dôverou kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť. S pani Ľudmilou Hnátovou sme spolupracovali už druhý krát. Po prvé sme sa stretli pri kúpe nášho prvého bytu a keď sme sa po rokoch rozhodli isť do väčšieho, neváhali sme sa na ňu obrátiť. Všetky právne a poradenské služby sme mali vybavené promptne a kvalitne. Tým, že sme nehnuteľnosť kupovali a zároveň druhú predávali, bolo pre nás výhodné, že oba obchody sa diali simultánne. Prístup celého tímu realitnej kancelárie Rades Real je na veľmi vysokej úrovni a z vlastnej skúsenosti viem, že aj po rokoch si stále zachovávajú svoje dekórum. Som rada, že takýto tím v Skalici máme a môžme sa naň kedykoľvek obrátiť. Ďakujeme.

19.5.2017, Juraj Tauber

S pani Hnátovou som bol nadmieru spokojný. Profesionálny a ludský prístup pani Hnátovej je v dnešných časoch nevýdaný. Spokojnosť služieb, p. Hnátovej zabezpečí moje opätovné oslovenie v prípade predaja, resp. kúpy nehnuteľnosti... dakujem pekne:-)