Z poverenia majiteľa Vám na prenájom od 1.8. ponúkame nový, pekný a priestranný dvojizbový byt (53.25 m²) v modernej novostavbe BELLA VITA (kolaudácia 2023) na Tupého ulici, v tichej, novovybudovanej rezidenčnej štvrti nad mestom,
v tesnej blízkosti rodinných domov a vinohradov siahajúcich kontinuálne od domu až pod rozsiahle lesy na Kamzíku.
Byt orientovaný na juhovýchod je otočený do tichého vnútrobloku, disponuje vlastnou veľkou terasou/predzáhradkou (40 m²) a je zariadený nábytkom na mieru, vybavený kvalitnou klimatizáciou a podlahovým kúrením. Bytový dom má výťah a podzemnú garáž v ktorej je možnosť, nie však povinnosť, prenájmu 1 parkovacieho miesta. Na predzáhradke sa nachádza menšie záhradné sedenie doplnené stolíkom, stoličkami a slnečníkom, ideálne na podvečerné grilovanie, posedenia s návštevou či jednoduchý relax po práci a cez víkendy. Príslušenstvo pre udržiavanie predzáhradky a vyvýšených záhonov, polievanie a kosenie je k dispozícii. Dostatok odkladacích priestorov dopĺňa praktická komora priamo v byte či pivnica umiestnená na rovnakom pochodí ako byt.
Lokalita v miernom kopci nad Račianskou ulicou (zastávka električky č. 3 a 7 s názvom Riazanská) umožňuje po krátkej prechádzke ľahké a rýchle spojenie do centra mesta behom len pár minút. Napojenie na obchvat mesta trvá cez Vajnorskú alebo Bajkalskú ulicu cca. 8-10min. V blízkosti sa nachádza BILLA a LIDL, neďaleko OC VIVO(Polus).
Cena tohto zaujímavého bytu je 620,- nájom a 200,- energie vrátane internetu, v prípade záujmu o parkovacie miesto je cena plus 100,-
Pre termín dohovorenia si obhliadky alebo doplňujúce informácie kontaktujte prosím svojho makléra:
K.Hučko 0903 425 560 Naše hodnotenie nehnuteľnosti: *****
IMPREAL - overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska
licencovaný člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska
0903 425 560 ● 0903 525 560 ● 0903 625 560 ● www.impreal.sk
On behalf of the owner, we offer you from the 1st of August a new, nice and spacious two-room apartment (53.25 m²) for rent in a modern new building BELLA VITA (approval 2023) on Tupého Street, in a quiet, newly built residential area above the city, close to family houses and vineyards extending continuously from the house to the vast forests of Kamzík.
The south/east oriented apartment has its own large terrace/garden (40 m²) and is furnished with custom-made furniture, equipped with air conditioning and underfloor heating. The apartment building has an elevator and an underground garage in which there is the possibility, but not the obligation, of renting 1 parking space. In the garden there is a garden seating complete with a table, chairs and a parasol, ideal for an evening barbecue, sitting with friends or simply relaxing after work and on weekends. Accessories for maintaining the front garden and raised beds, watering and mowing are available. Ample storage space is complemented by a practical pantry directly in the apartment or a cellar located on the same level as the apartment.
The location on a gentle hill above Račianská Street (Tram stop No. 3 and 7 called Riazanská) allows for easy and quick connection to the city center in just a few minutes after a short walk. Connection to the city bypass takes about 8-10 minutes via Vajnorská or Bajkalská Street. BILLA and LIDL are nearby, and VIVO (Polus) shopping center is nearby.
The price of this interesting apartment is 620,- rent and 200,- energy incl. internet, garage parking lot is plus 100,-
To arrange a viewing date or for additional information, please contact your broker:
K.Hučko 0903 425 560 Our property rating: *****
IMPREAL - verified member of the Association of Real Estate Agencies of Slovakia
licensed member of the National Association of Real Estate Agencies of Slovakia
0903 425 560 ● 0903 525 560 ● 0903 625 560 ● www.impreal.sk