Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 753
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

FERDINAND PALACE

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 95.483,00 EUR
  • Lokalita:Příčná 1892/4, Praha 1
  • Aktualizácia:9.7.2018 15:29:57
  • Stav:Vo výstavbe
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Dovoľte nám predstaviť luxusnú historickú rezidenciu Ferdinand Palace, v ktorej ponúkame malometrážne byty na predaj po kompletnej rekonštrukcii s plánovaným dokončením v roku 2018.
Dom je zasadený do obľúbenej lokality Prahy 1 na Novom Meste. História miesta siaha až na začiatok 14. storočia. Skorej domy v tunajšej ulici mali svoje mená, ako napríklad U Pešků, U Krejcárků alebo U Kabátů.
Rezidenciu Ferdinand Palace sme pomenovali na počesť uznávaného habsburského panovníka Ferdinanda I., ktorého vláda, majetky aj činy mali za jeho života na Prahu aj samotné okolie Příčnej ulice veľký vplyv. V súčasnej dobe je lokalita jednou z nejvyhledánějších turistických miest v Prahe.
Samostatný dom rezidencia je unikátna svojou fasádou s bustami dvoch najväčších kráľov Karla IV. a Jiřího z Poděbrad. Bohaté štukovanie nesie architektonický odkaz minulosti a dodáva miestu nezameniteľného ducha.
 
Poloha rezidencie priamo nabáda k prechádzkam po Rašínovom nábreží, do Zítkových sadov alebo Botanickej záhrady. Ak radi obdivujete scenériu mesta z lode alebo nábrežia, náplavka kúsok od vášho domu bude pravým miestom pre chvíle odpočinku.

Popis lokality:

Vynikajúca poloha v centre mesta ponúka komfort luxusného a aktívneho života s inšpiráciou a možnosťami pre najrôznejšie príležitosti. Veľký mestský park priamo na Karlovom námestí, živé nábrežie rieky Vltavy, poetický ostrov Žofín alebo nádherný výhľad na Pražský hrad - nielen to si môžete užívať spolu s bývaním vo Ferdinand Palace.
V okolí rezidencie nájdete aj niekoľko divadiel, vyhlásených reštaurácií a klubov, behom pár minút si môžete zájsť do kina, zabehať si okolo rieky alebo navštíviť mestskú knižnicu. Lokalita ponúka naozaj bezpočet možností pre každý deň.
Byty sa nachádzajú strategicky medzi stanicami metra Můstek a Karlovo námestie v historickom dome neďaleko Novomestskej radnice.

Územný plán obce Praha 1

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

Acord Invest
ulice Karla Engliše 3221/2
Praha 5
Realitný maklér:
Andrea Vaculíková
tel +420737333331mail prodej@acordinvest.czweb www.acordinvest.cz

Správa predajcovi