Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
100 427
Reg. kancelárií
11 565
Reg. užívateľov
113 323
Fanúšikov
52 554

 

Exkluzívne rodinné domy na predaj, Palúdzka, Liptovský Mikuláš

  • Cena cena dohodou
  • LokalitaLiptovský Mikuláš
  • UlicaPalugyayho
  • Aktualizácia15.2.2019 08:40:50
  • Identifikačné číslo:20189
  • Úžitková plocha500 m2
  • Kategória Rodinný dom / Predaj
  •   www.topreality.sk/id6702188

Popis nehnuteľnosti

Realityalpia ponúka na predaj 16 exkluzívnych rodinných domov s parkovacím státím a 10 bytových jednotiek s vlastným pozemkom.
Všetky rodinné domy sa vybudujú v jednej etape, čo predstavuje 16 jednopodlažných tehlových 4-izbových rodinných domov a dvoch dvojpodlažných bytových domov s 3 trojizbovými a 2 dvojizbovými bytmi. V celom projekte je zaručená nemenná architektúra, ktorá dokonale vytvára pocit ucelenej zóny stvorenej pre kľudné bývanie. Zóna je navrhnutá ako obytná čo znamená, že ľudia a hlavne deti hrajúce sa na ulici majú prednosť pred autami. Jednosmerná komunikácia prispieva bezpečnosti, plynulosti premávky a zjednodušuje parkovanie, ktoré je vytvorené pred každým pozemkom pozdĺž celej jeho dĺžky. 4-izbové rodinné domy a bytové domy s veľkorysým dispozičným riešením, ideálnou orientáciou domov sú napojené na všetky inžinierske siete - kanalizáciu, vodovod, elektrinu, plyn a vysokorýchlostný internet.
Každý rodinný dom má prístup k vysokorýchlostnému optickému internetu od spoločnosti Imafex. V cene domov je nová kvalitná cesta s profesionálnou asfaltovou povrchovou úpravou s verejným LED úsporným osvetlením a chodníkom. Protipožiarna ochrana je zabezpečená požiarnym hydrantom. Triedenie odpadu bude zabezpečené prostredníctvom smetných stojísk pred každým pozemkom a zberným miestom pre separovaný odpad priamo v lokalite. Parkovacie miesta sú tiež zahrnuté v cene rodinných domov.
Rodinné domy Palúdzka sa nachádzajú priamo v mestskej časti Palúdzka, ktorá je súčasťou širšieho centra okresného mesta Liptovský Mikuláš. Novovznikajúca lokalita v objatí prírody s dominantným výhľadom z každého pozemku na Západné Tatry, s krásne vynímajúcim sa Kriváňom v blízkosti Liptovskej Mary, najmodernejšieho lyžiarskeho strediska Jasná, aquaparkom Tatralandia a Bešeňová je ako stvorená na oddych a aktívne trávenie času s rodinou a priateľmi. Vynikajúce je napojenie na diaľnicu D2, fantastický prístup autom po miestnych komunikáciách k pozemkom trvá približne dve minúty do centra mesta. Cesta k najbližšej zástavke MHD trvá pešo maximálne dve minúty. V lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: supermarket, mestská nemocnica s poliklinikou, základná škola, škôlka, kostoly, kultúrne stredisko, zástavka MHD, športoviská, fitnescentrum, obchodno - zábavné centrum RGB.
Výstavba rodinných domov bude ukončená do mája 2019.ŠTANDARDY HOLODOMOV A HOLOBYTOV
VÝPLNE OTVOROV
Plastové okná z nemeckého 6 komorového profilu INAUTIC s prídavným vnútorným tesnením, s izolačným trojsklom, vonkajšími a vnútornými parapetmi. Vonkajšia farba antracit, vnútorná farba biela. Vstupné dvere do domov a bytov s viacbodovým kovaním. Kastlíky pre montáž vonkajších žalúzií.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY VYHOTOVENÉ TECHNOLÓGIOU SUCHEJ VÝSTAVBY
Hladké suché omietky stien vyhotovené certifikovaným systémom KNAUF, 1 x biely náter paropriepustnou farbou JUPOLProfessional.
Sadrokartónová stropná konštrukcia vyhotovená certifikovaným systémom KNAUF, 1x biely náter paropriepustnou farbou JUPOL Professional.

PODLAHOVÉ KONŠTRUKCIE
Cementové potery vystužené polypropylénovým vláknom.

ZDRAVOTECHNIKA
Vývody kanalizácie v kúpeľni, WC a kuchyni ukončené a zaslepené na stene. Potrubie použité na kanalizáciu a prívod vody je značky PIPELIFE. Zabudovaný podomietkový splachovací systém GEBERIT. Podomietkové telesá vo vani a v sprchovom kúte sú nainštalované značky HANSGROHE. Rozvody vody vyhotovené z plasthliníku systém HERZ privedený po uzatváracie ventily v kúpeľni, WC a kuchyni, technickej miestnosti s práčovňou.

VYKUROVANIE - PLYNOM
Podlahové vykurovanie dodávame cetifikovaným systémom HERZ s doplnkovým vykurovacím telesom v kúpeľniach s termoregulačnou hlavicou. Montujeme kondenzačný PLYNOVÝ kotol holadnského dodávateľa značky ATAG s integrovaným ohrevom vody, ktorý je lídrom v inováciách kondenzačnej techniky. O tepelnú pohodu sa postará digitálny regulátor teploty osadeným na chodbe medz dennou a nočnou časťou rodinného domu.

VYKUROVANIE - KRBOVOU VLOŽKOU
Kominové teleso SCHIEDEL priemer 200 mm vhodný pre široké sprektrum krbových vložiek.

ELEKTROINŠTALÁCIE
Kompletná silnoprúdová elektroinštalácia - kabeláž od dodávateľa SCHNEIDER-ELEKTRICS vrátane vypínačov a zásuviek od spoločnosti LEGRAND. Elektroinštalácia zahŕňa prípravu pre vonkajšie osvetlenie, dizajnové vonkajšie osvetlenie s časovačom, prípravu na montáž žalúzií, prípravu na elektrickú bránu pre automobil, bráničku pre chodcov, prípravu videovrátnika, kabeláž pre inštaláciu automatickej závlahy, silnoprúdový prívodný kábel pre možnosť projenia záhradného domčeka, prípadne altánku s vlastným rozvádzačom, prívodný kábelsa dá využiť aj na technológiu pre bazén s vyhrievaním.

INTERNET A TELEVÍZIA
Internet a televízia budú zabezpečené prostredníctvom OPTICKEJ PRÍPOJKY ukončenej v technickej miestnosti rodinného domu. Z technickej miestnosti sú vedené do kazdej obytnej miestnosti dva samostatné FTP rozvodné káble k televźnemu prímaču a k pracovnému stolu.

ROZVODY PRE CENTRÁLNY VYSÁVAČ
Rozvody pre centrálny vysávač s 3 bodmi napojenia vrátane prípravy na elektroinštaláciu a výfukom mimo rodinného domu. Dva body napojenia sa nachádzajú na chodbe, jednen v dennej časti chodby a druhý v nočnej časti. Tretí bod je umiestnený pod kuchynskou linkou v solkovej časti.

REKUPERÁCIA
Rozvody pre rekuperáciu vrátane elektroinštalácie, konzoly pre montáž rekuperačnej jednotky, príprava na centrálne ovládanie a reguláciu v miestnostiach Vám zabezpečia vždy prísun čerstvého vzduchu bez nutnosti tradičného vetrania oknami, ktoré nám v zime ochladia vykurovaný priestor a náspedne v lete zohrejú vychladený.

BEZPEČNOSŤ
Kabeláž pomocou FTP káblou pre alarm a pohybových senzorou v interéri rodinného domu umiestnených v rohu každej miestnoti. Monitorig pozemku a okolia rodinného domu zabezpečí rozvod FTP kabeláže pre štyri digitálne kamery s nahrávaním a online sledovaním.

VZDUCHOTECHNIKA
Nútené vetranie WC a kúpeľní ventilátorom. V priestoroch kuchyne bude umiestnené vzduchotechnické potrubie pre odsávač pár s výfukom mimo rodinný dom.

KLIMATIZÁCIA
Predpríprava na klimatizáciu, medené rozvody so silnoprúdovým káblom vedené na strešnú konštrukciu a ukončené sú v stene zaslepením. Súčasťou prípravy je podomietkový sifón slúžiaci ako zápachový uzáver.

ŠTANDARDNÉ KONŠTRUKČNÉ VYHOTOVENIE - HOLODOM
ZÁKLADOVÉ KONŠTRUKCIE
Rodinný dom je založený na železobetónovej základovej doske s betónom parametrou C 20/25. Hrúbka dosky 160 mm s podsypom z lomového kameniva frakcie 16-32 zhutneným vibračnou doskou na požadovanú únostnosť. Na základové pásy bol použitý prostý betón C 16/20 s hĺbkou založenia na nezámrznú hĺbku.

MURIVO
Obvodové nosné murivo rodiných domov vymurované bezšpáravo na lepiacu penu systémom WIENERBERGER - POROTHERM hrúbky 250 mm z brúsenej pálenej tehly. Priečkové nenosné murivo rodiných domov vymurované bezšpáravo na lepiacu penu systémom WIENERBERGER - POROTHERM hrúbky 140 mm z brúsenej pálenej tehly.

KONŠTRUKCIA STRECHY
Konštrukciu strechy tvorí väzníkový drevený krovy s impregnáciuou proťi škodcom. Dodávateľom strechy je spoločnosť Kontrakting, ktorá sa venuje navrhovaniu a realizáciu väzníkových krovov viac ako 20 rokov.

STRECHA
Povrch strešnej konštrukcie je zabezpečený cerrtifikovaným systémom FATRAFOL vrátane všetkých doplnkov.

FASÁDA - KONTAKTNÝ ZATEPĽOVACÍ SYSTÉM
Fasáda je tvorená kontaktným zatepľovacím certifikovaným systémom od nemeckej spoločnosti HASIT s hrúbkou izolantu 160 mm. Povrch fasády tvorí silikónová fasádna omietka hrúbka zrna dva milimetre s nanoefektom - čo znamená, že má samočistiaci efekt. Pri daždi sa pôsobením vody na fasádu uvolňujú zachytené prachové častice, ktoré sú vyplavené zo zrniek fasády.

OPLOTENIE POZEMKU
Z uličnej čiary je pozemok tvorený oceľovou konštrukciou v antracitovej RAL s označením 7016. Ostatné časti pozemku sú oplotené pletivom tak isto v RAL 7016.

SADOVÉ ÚPRAVY
Na pozemku búdú vykonané terénne úpravy a ukončené povrchom z ornice hrúbky 30 cm.BLIŽŠIE INFORMÁCIE A NÁSLEDNÉ STRETNUIA SI DOHODNITE U MAKLÉRA 0903 270 735

Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Ďalšie vlastnosti nehnuteľnosti

Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti

Nemá

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Kancelárie, administratívne priestory Martin
cena dohodou
Lúka, pasienok Dolný Kubín
cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory Komárno
cena dohodou


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Január 2016551,94€/m2
Január 20175 528,32€/m2+901,62 %
Január 20182 363,51€/m2-57,25 %
Január 2019617,81€/m2-73,86 %
Územný plán obce Liptovský MikulášUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Liptovský Mikuláš na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Alpia s.r.o.
A.Kmeťa 24
Martin

Registrovaný na TopReality.sk
od 03.06.2009
Martin Jančuška
Tel +421 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Overená realitná kancelária

Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.