Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
101 236
Reg. kancelárií
11 570
Reg. užívateľov
113 387
Fanúšikov
52 554

 

DRAŽBA RODINNÝ DOM S PRÍSLUŠENSTVOM ZÁKOPČIE - RULCOV

 • Cena 39 000,00 EUR
 •  121,88 EUR/m2
 • Hypotéka od 122 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaZákopčie
 • UlicaU Rulcov
 • Aktualizácia20.2.2019 09:58:09
 • Identifikačné číslo:2018141
 • Úžitková plocha320 m2
 • pozemok2905 m2
 • Kategória Rodinný dom / Dražba
 •   www.topreality.sk/id6734985

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s. č. 893, v osade u Rulcov, Zákopčie

Rodinný dom s. č. 893 je samostatne postavený v uličnej zástavbe, v osade U Rulcov, ktorá sa nachádza v katastri obce Zákopčie. Situovaný je v málo osídlenej oblasti obce. Je dvojpodlažný, podpivničený, murovaný so sedlovou strechou. Rodinný dom má jednu bytovú jednotku. Rodinný dom je postavený v osade, ktorá sa nachádza oblasti na individuálnu rekreáciu. Prístup k pozemku a rodinnému domu je z miestnej cesty, ktorá sa napája na štátnu cestu. Ku rodinnému domu sú vybudované vlastná prípojky vody, elektrická prípojka NN, kanalizačný odpad je do vlastnej žumpy.
Dispozičné riešenie:
Dom je rozdelený na jedno podzemné podlažie, jedno nadzemné podlažie a podkrovie.
1.p.p. – suterén obsahuje: kotolňu, chodbu, schodisko na prízemie, pivnicu, dielňu.
1.n.p. – prízemie obsahuje samostatný vstup so zadverím, schodište, chodba, WC, kuchyňa, obývacia izba s jedálenským kútom, loggia.
Podkrovie obsahuje schodište, tri izby, kúpeľňu, loggiu.

Konštrukčné a materiálové vyhotovenie:
Základové konštrukcie sú z monolitických, betónových základových pásoch s vodorovnou a zvislou izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti.
Obvodové steny suterénu sú z menšej časti betónové a z časti murované z tvárnic a tehál, hrúbka stien je 400 až 500 mm. Steny majú zvislú izoláciu, ktorá je chránená prímurovkou po úroveň terénu. Zvislé konštrukcie 1. a 2. n. p. sú murované z tehloblokov a tehál. Hrúbka stien je do 375 mm. Deliace konštrukcie sú murované priečky z tehál. Hrúbka priečok je 375, 125 a 150 mm. Vodorovné konštrukcie sú monolitické, železobetónové dosky hr. 210 mm. Strop nad 1.nadzemným podlažím je drevený, trámový so spodným záklopom a zateplením minerálnymi rohožami zo sklených vláken. Hrúbka tepelnoizolačnej vrstvy je 160 mm. Na nosnej konštrukcii stropu sú zavesené sadrokartónové dosky. Krov je drevený sedlový s klieštinami. Krytina na krove je pálená škridla na strešných latách. Klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu. Fasáda nie je zateplená. Vnútorné povrchy stien sú vytvorené z vápenných štukové omietok a štandardných keramických obkladov (práčovňa, kúpeľne, WC a kuchyňa). Podlahy v suteréne sú v prevažnej časti z vyhladenej betónovej mazaniny a podlahy na 1.nadzemnom podlaží sú prevažne pokryté korkom a v podkroví sú prevažne palubovky. Keramické podlahy sú v kuchyni, na chodbe, v špajzy, v kúpeľni, vo WC a na loggii. Okná v suteréne sú jednoduché drevené a na 1.nadzemnom podlaží ako aj v podkroví sú plastové s dvojvrstvovým zasklenním. Vnútorné dvere v suteréne sú plné, v oceľových zárubniach a na 1.nadzemnom podlaží ako aj v podkroví sú plné a zasklené dyhované. Stavba je vykurovaná ústredným kúrením s vlastným kotlom na tuhé palivo. Kotol na tuhé palivo a elektrický zásobník vody sú umiestnené v kotolni. Rozvody ústredného vykurovania sú oceľovými rúrkami, izolovanými, vyhrievacie telesá sú plechové radiátory. Rozvod teplej a studenej vody je vedená v pozinkovanom potrubí z plynového kotla. Rozvod vnútornej kanalizácie je vedený v plastovom potrubí. Elektroinštalácia je v suteréne svetelná a motorická a na 1.nadzemnom podlaží ako aj v podkroví je svetelná s ističmi osadenými na 1.nadzemnom podlaží. Vybavenie sanitou je realizované v štandardnom vyhotovení – WC kombi, keramické umývadlo, samostatná sprcha obložená keramickým obkladom, keramický obklad v kúpeľní, pákové nerezové batérie a pákové nerezové batérie so sprchou. Vybavenie kuchyne elektrický sporák s elektrickou rúrou, kuchynská linka na báze dreva dĺžky 6,70 cm, nerezový drez, vodovodná páková batéria, digestor. Na stavbe rodinného domu bola v rokoch 2011 vykonaná výmena okien a vonkajších dverí, odstránený jeden balkón. V roku 2012 bol vymenený strop v jednej miestností nad podkrovím za sadrokartónový strop.

Pozemok
Predmetné pozemky sú zapísané na LV č. 1110. Sú na parcele číslo 2825, 2830, 2831, 2832, 2833/1, 2833/2 a 2891/2. Jednotlivé parcely tvoria jeden funkčný celok spojený s využívaním spolu s rodinným domom. Nachádzajú sa v málo osídlenej časti obce Zákopčie, v osade U Rulcov. Obec Zákopčie sa rozprestiera v severovýchodnej časti pohoria Javorníky. Obec je známa bohatstvom lesov, zveri, ale najmä roztrúseným osídlením v cca sedemdesiatich osadách Zákopčia. Územie obce má hornatý charakter. Cesty a chodníky sú využívané na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie. Je to cieľová obec s vybudovanou infraštruktúrou a v posledných rokoch opäť s rozvojom individuálnej a obecnej výstavby. Obec sa nachádza v blízkosti štátnych hraníc s Českou republikou a Poľskou republikou. Miesto, kde sa nehnuteľností nachádzajú sú vzdialené od centra obce Zákopčie cca 2 km. Dopravné spojenie do okresného mesta Čadca je autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je do 25 minút. Vzdialenosť do Čadce je cca 11 km a do krajského mesta Žilina 42 km. V danej lokalite je malá hustota obyvateľstva, v okolí je prevažná zástavba rodinnými domami, rekreačnými domami, zelenými plochami, cestou, potokom a lesom. Pozemky sú svahovité. Prístup na pozemok a k rodinnému domu je po spevnenej ceste na parc. č. 2891/1. Na pozemku a k rodinnému domu sú zriadené prípojky a to vodovodná prípojka, elektrická prípojka NN, kanalizácia je do vlastnej žumpy.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Komárno
33 000,00 EUR
Rodinný dom Čadca
82 200,00 EUR
Rodinný dom Veľký Krtíš
33 000,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Január 2016147,21€/m2
Január 20170,00€/m2-100,00 %
Január 20180,00€/m2
Január 20190,00€/m2
Územný plán obce ZákopčieUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Zákopčie na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


LICITOR group, a.s
Sládkovičova 6
Žilina

Registrovaný na TopReality.sk
od 04.05.2011
Žaneta Repiská
Tel 0918 kliknite TU ! fax 421 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Overená realitná kancelária

Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.